Reklama
Wyświetlenia 3861
14 września 2023

Siatka na okna i balkony, czyli jak zadbać o bezpieczeństwo naszych zwierząt

Siatka na okna i balkony, czyli jak zadbać o bezpieczeństwo naszych zwierząt
fot. ABAKUS | Siatka na okna i balkony, czyli jak zadbać o bezpieczeństwo naszych zwierząt

Siatka na okna i drzwi balkonowe to znacznie więcej niż tylko skuteczna ochrona przed owadami, takimi jak komary czy muszki. To także doskonałe rozwiązanie, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym domowym zwierzętom, szczególnie kotom, i uniknąć potencjalnych wypadków z nimi związanych. 

Często kojarzymy siatki na okna głównie z ochroną przed insektami i nieproszonymi gośćmi. Oczywiście, pełnią one tę rolę doskonale, szczególnie latem, gdy komary, ćmy i inne latające owady próbują dostąpić zaszczytu wejścia do naszego domu. Siatki są wtedy nieocenionym narzędziem ochrony.

Jednak siatki na okna i drzwi balkonowe mają znacznie szersze zastosowanie. Oprócz tego, że skutecznie zabezpieczają przed nieproszonymi gośćmi, potrafią także uchronić nasze zwierzęta przed niebezpieczeństwem na zewnątrz. W szczególności mówimy tu o naszych kotach i psach, które uwielbiają obserwować otoczenie przez okna oraz spędzać czas na balkonach, szczególnie w słoneczne dni. Siatki te pełnią rolę ochronną, zapewniając naszym czworonożnym przyjaciołom bezpieczeństwo w wielu aspektach.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem firmy ABAKUS na temat różnych rodzajów siatek na okna i drzwi przeznaczonych specjalnie dla naszych futrzastych przyjaciół oraz dowiedzenia się, kiedy są one niezbędne i jak je zastosować.

Redaktor:

ABAKUS OKNA SP. Z O.O.
00-807, Warszawa
Aleje Jerozolimskie 100
tel.: 85 7130970
fax.: 85 7193470