Reklama
Wyświetlenia 3868
14 września 2023

ABM Jędraszek doceniony za redukcję emisji CO2 przez recykling odpadów PVC

ABM Jędraszek doceniony za redukcję emisji CO2 przez recykling odpadów PVC
fot. Metal-Plast | ABM Jędraszek doceniony za redukcję emisji CO2 przez recykling odpadów PVC

Odpowiedzialność środowiskowa to jeden z priorytetów w fabryce okien i drzwi ABM Jędraszek. Producent podzielił się właśnie swoim najnowszym ekologicznym osiągnięciem: w 2022 roku ABM Jędraszek przekazał do recyklingu aż 11 ton odpadów PVC. W efekcie pomogło to zaoszczędzić aż 22 tony emisji CO2. Wynik ten został doceniony przez organizację Metal-Plast, inicjatora projektu „Nie ma planety B”.

Mamy świadomość, że budownictwo jest jedną z gałęzi przemysłu generujących największy ślad węglowy, dlatego w ABM Jędraszek staramy się na każdym etapie procesu produkcyjnego działać odpowiedzialnie, z dbałością o czystszą przyszłość dla kolejnych pokoleń – mówi Prezes ABM Jędraszek. – Nie chcemy udawać, że nie widzimy problemów, jakie budownictwo stawia przed naszą planetą. Dlatego działamy wszędzie, gdzie możemy, i jesteśmy dumni z tego, że organizacja Metal Plast doceniła nasze wysiłki. Ale najważniejsze jest dla nas to, że możemy realnie przyczynić się do tworzenia czystszego środowiska dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Dążymy do tego, by nasza firma nie tylko dostarczała wysokiej jakości produkty, ale także by była odpowiedzialnym graczem na rynku. Chcemy budować przyszłość w perspektywie długoterminowej, dlatego działamy odpowiedzialnie i zrównoważenie. Ale mamy też świadomość, że nie osiągnęliśmy tego sami! Dlatego serdecznie dziękujemy naszym Klientom i Partnerom za ich zaufanie i wsparcie, które pomaga w realizacji naszych ekologicznych celów. Razem możemy zmieniać świat na lepsze! Razem tworzymy czystsze jutro!

Redaktor:

ABM Jędraszek - Fabryka Okien
95-200, Pabianice
ul. Piłsudskiego 3H
tel.: +48 42 2255211/12
fax.: +48 42 2255210