Reklama
Wyświetlenia 3689
12 września 2023

Wizyta przedstawicieli firmy ALBINTRA w siedzibie FAKRO

Wizyta przedstawicieli firmy ALBINTRA w siedzibie FAKRO
fot. FAKRO | Wizyta przedstawicieli firmy ALBINTRA w siedzibie FAKRO

Niedawno FAKRO gościło w swojej siedzibie przedstawicieli firmy ALBINTRA – wieloletniego partnera biznesowego na rynkach Belgii i Luksemburgu.

Podczas tej wyjątkowej wizyty Pan Thierry Raets – CEO ALBINTRA oraz Pani Saskia Claes – Kierownik Działu Świetlików zwiedzali FAKRO, poznając nie tylko ofertę produktową FAKRO, ale także zgłębiając procesy produkcyjne. Pani Saskia i Pan Thierry byli pod dużym wrażeniem zrównoważonych inwestycji, nowoczesnych technologii i autorskich rozwiązań, tworzonych w Centrum Badawczym FAKRO.

W FAKRO dbamy o budowanie trwałych relacji z partnerami, opartymi na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Wsłuchujemy się w potrzeby tworzenia wspólnych projektów i produktów, zapewniając nie tylko jakościowe produkty, ale także przyjazne dla środowiska. Chętnie spotykamy się z naszymi partnerami biznesowymi oraz ze środowisk branżowych. Cieszymy się z relacji, które nawiązaliśmy do tej pory, licząc na kolejne, równie wartościowe spotkania. Dziękujemy firmie ALBINTRA za wieloletnią współpracę oraz wizytę, i zapraszamy ponownie! – mówią przedstawiciele FAKRO. 

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33