Reklama
Wyświetlenia 3866
12 września 2023

Całoszklana zabudowa przesuwna MB-OpenSlide – odpoczywaj, kiedy chcesz, a nie, gdy pogoda pozwala

Całoszklana zabudowa przesuwna MB-OpenSlide
fot. ALUPROF | Całoszklana zabudowa przesuwna MB-OpenSlide

Do oferty ALUPROF wszedł system MB-OpenSlide, zaprojektowany z myślą o zabudowie ścian pergoli i innych nieogrzewanych obiektów, takich jak loggie i balkony. Przesuwne segmenty szklane doskonale sprawdzą się też we wnętrzach – można je zastosować m.in. w garderobach.

Głównym celem, który przyświecał projektantom firmy Aluprof, było stworzenie rozwiązania do pergoli, zapewniającego skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu MB-OpenSlide można korzystać z pergoli nie tylko w piękne słoneczne dni. Po zamknięciu ścian przeszklonymi segmentami MB-OpenSlide oraz zamknięciu dachu pergola nadal może stanowić funkcjonalną przestrzeń, w której zachowany będzie komfort użytkowników.

System umożliwia wykonanie estetycznej i nowoczesnej szklanej zabudowy, złożonej z przesuwnych skrzydeł, które mogą być (w zależności od ich liczby i układu) zsuwane na jedną stronę lub symetrycznie na obie. Dużą zaletą produktu jest unikalna geometria szyny zabezpieczającej skrzydło przed wypadnięciem, co gwarantuje wygodne i bezproblemowe użytkowanie zabudowy.

» Dowiedz się więcej o systemie MB-OpenSlide

Redaktor:

ALUPROF S.A.
43-300, Bielsko-Biała
ul. Warszawska 153
tel.: 033 8195300
fax.: 033 8150260