Reklama
Wyświetlenia 4383
11 września 2023

Tomasz Popielawski dyrektorem marketingu i PR w Grupie Petecki

Tomasz Popielawski dyrektorem marketingu i PR w Grupie Petecki
fot. PETECKI | Tomasz Popielawski dyrektorem marketingu i PR w Grupie Petecki

Z dniem 1 września br. stanowisko Dyrektora Marketingu i PR w Grupie Petecki objął Tomasz Popielawski, który odpowiada za wdrożenie i realizację nowej strategii marketingowej, komunikację oraz wizerunek firmy.  

Tomasz Popielawski ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w obszarze marketingu i PR, które zdobył pracując dla znanych marek. Ostatnio związany był z Ceramiką Paradyż, gdzie na różnych stanowiskach menedżerskich odpowiadał za PR i media relations, tworzenie i realizację strategii komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz wewnętrznej. 

To dla mnie ogromny zaszczyt dołączyć do wspaniałego zespołu w renomowanej firmie produkcyjnej z branży stolarki otworowej i współpracować z tak utalentowanymi profesjonalistami. Wierzę, że w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym budowanie silnej marki opartej na wartościach, nowoczesnych narzędziach, procesach, niestandardowych pomysłach oraz analizie danych ma sens. Będziemy podejmować zatem działania, które nie tylko mają na celu promować innowacyjne produkty i rozwiązania, ale także przyspieszą rozwój całej grupy w Polsce oraz na rynkach zagranicznych – powiedział Tomasz Popielawski, dyrektor marketingu i PR w Grupie Petecki. 

Tomasz Popielawski jest absolwentem Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył także Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi oraz był uczestnikiem programu MOST na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jest Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. 

Firma PETECKI to silny brand, który tworzą ambitni ludzie przyczyniający się na co dzień do rozwoju organizacji. Zarząd firmy stworzył nowoczesne przedsiębiorstwo, które wyznacza nowe trendy oraz standardy w produkcji okien. Grupa PETECKI to 4 zakłady produkcyjne, ponad 28 lat doświadczenia, setki pracowników, miliony zadowolonych klientów oraz wiele prestiżowych nagród. Priorytetem jest jakość, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W procesach technologicznych firma stawia na innowacje oraz inwestycje w zasoby ludzkie, które są kluczowym elementem przyczyniającym się do nieustającego progresu przedsiębiorstwa. 

Redaktor:

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50