Reklama
Wyświetlenia 4352
11 września 2023

REDAN podnosi efektywność produkcji w oparciu o rozwiązania od MACSOLUTIONS

REDAN podnosi efektywność produkcji w oparciu o rozwiązania od MACSOLUTIONS
fot. MACSOLUTIONS | REDAN podnosi efektywność produkcji w oparciu o rozwiązania od MACSOLUTIONS

Firma REDAN, ceniony producent stolarki otworowej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, wkracza w nowy etap rozwoju, kładąc nacisk na innowacje. Inwestycja w centrum obróbcze do aluminium to strategiczny krok w budowaniu jeszcze silniejszej pozycji w branży.

Nowoczesne centrum obróbcze do aluminium dostarczone przez MACSOLUTIONS jest wyposażone w zaawansowane technologie, umożliwiające wszechstronną i precyzyjną obróbkę profili aluminiowych. Maszyna zapewnia nie tylko szybkość, ale również doskonałą powtarzalność procesu obróbkowego, co jest kluczowe dla utrzymania wysokich standardów produkcji REDAN.

REDAN podnosi efektywność produkcji w oparciu o rozwiązania od MACSOLUTIONS

Doświadczeni fachowcy i nowoczesne technologie idą w parze, więc nowe centrum obróbcze dostarczone przez MACSOLUTIONS znacząco wesprze nas w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz  podniesieniu jakości naszych wyrobów – podkreśla Dyrektor Zarządzający REDAN Rustam Glezner. 

Centrum P 107 Pertici to 4-osiowe centrum obróbcze, oparte na sprawdzonym już modelu P104. Bazując na przetestowanych rozwiązaniach, wprowadza jednak takie nowości jak wydłużony stół roboczy o długości 7 metrów, który pozwala na pracę w trybie wahadłowym.

Jedna z największych zalet tego modelu jest również możliwość pełnego dostosowania konfiguracji maszyny do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając tym samym optymalne rozwiązania dla każdego producenta. To kolejny krok w kierunku dostarczania nowoczesnych i elastycznych rozwiązań dla branży stolarki otworowej.

Nasza firma zawsze stawia na dostarczanie rozwiązań, które rzeczywiście przynoszą klientom wymierne korzyści. Wdrożenie centrum obróbczego do aluminium w firmie REDAN było dla nas istotnym celem, który z powodzeniem zrealizowaliśmy. Dzięki tej nowoczesnej instalacji producent może teraz osiągać wyższe poziomy wydajności, a jakość produkowanych okien zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z pewnością inwestycja ta otwiera nowe horyzonty dla REDAN i przyczynia się do budowania jeszcze silniejszej pozycji na rynku – podkreślił Maciej Opala, właściciel MACSOLUTIONS.

REDAN podnosi efektywność produkcji w oparciu o rozwiązania od MACSOLUTIONS

Dzięki tej technologicznej nowości REDAN jest gotowy sprostać jeszcze większym wyzwaniom, spełniając rosnące oczekiwania klientów oraz rozwijając swoją pozycję w branży. To także świadectwo zaangażowania wskazujące, że REDAN idzie z duchem czasu, wdrażając rozwiązania przynoszące realne korzyści zarówno firmie, jak i jej klientom.

Redaktor:

MACSOLUTIONS Sp. z o.o.
65-167 , Zielona Góra
ul. Zagłoby 12C/2
tel.: + 48 68 377 80 81