Reklama
Wyświetlenia 4259
11 września 2023

Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach
fot. Eko-Okna | Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Awangardowy, przyjazny środowisku i funkcjonalny dom to marzenie i cel współczesnych architektów wnętrz oraz ich klientów. Warto śledzić, jakie produkty wybierają projektanci, jest to bowiem gwarancja solidności i stylu. Jedną z modnych obecnie, a jednocześnie uniwersalnych propozycji, jest szyba Planibel Dark Grey. Właśnie pojawiła się w ofercie Eko-Okien. 

Niepodważalna jakość i funkcjonalność

Wyróżnikiem tego produktu jest z pewnością wysoka jakość wykonania. Szyba produkowana jest z najlepszych europejskich komponentów, a jej tafla jest ponadprzeciętnie równa i gładka. Dzięki technologii barwienia szkła w masie, a nie na powierzchni, odcień jest intensywniejszy, a kolor nie blaknie wraz z upływem czasu. Przezierność na poziomie 29% i idący za tym częściowy półmrok dodają prywatnego charakteru pomieszczeniom, lecz bez całkowitego ich zaciemniania. 

Szkło pochodzi od AGC GLASS POLAND Sp. z o.o. i ma 6 mm grubości. Na życzenie szybę można hartować, co aż dziewięciokrotnie zwiększa jej trwałość mechaniczną i termiczną. Ważnym aspektem w kontekście planowania wnętrz jest ekologia. Szkło z natury jest przyjazne dla środowiska i możliwe do ponownego przetworzenia – w odróżnieniu od alternatywnego plastiku. Klient zmniejsza tym samym ilość produkowanych przez siebie odpadów.

Nieskończone możliwości aranżacyjne

Dark Grey to modny i uniwersalny odcień. Klienci salonów stolarki otworowej pytają o niego wyjątkowo często. 

Wszelkie odcienie szarości świetnie sprawdzają się w minimalistycznych mieszkaniach i biurach, uwypuklają inne elementy architektury i wprowadzają aurę luksusu – opowiada Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu w Eko-Oknach. – Szyby wyjątkowo dobrze będą się łączyć z naszymi panelami drzwiowymi Ekoline, ale to dopiero początek możliwości aranżowania wnętrz z Planibel Dark Grey.

Planibel Dark Grey – wybór projektantów już dostępny w Eko-Oknach

Szkło to materiał na tyle wszechstronny, że można go wykorzystać w każdym rodzaju pomieszczenia. Architekci wnętrz polecają Planibel Dark Grey do ścian działowych, naświetli przy drzwiach wejściowych, kabin prysznicowych czy balustrad przy schodach. Warto jednak poszukać inspiracji w sieci, gdzie Dark Grey pojawia się w roli stołów, półek czy drzwiczek w meblach kuchennych. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia. 

Doskonały produkt na wyciągnięcie ręki

Jedno jest pewne – szyba Planibel Dark Grey zbiera świetne recenzje zarówno wśród profesjonalistów, jak i klientów po realizacji projektów. Warto mieć ją w swojej ofercie, jak również wkomponować w swoje mieszkanie czy miejsce pracy. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu poznania aktualnej oferty Eko-Okien.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62