Reklama
Wyświetlenia 3881
11 września 2023

GLOBAL SYSTEM partnerem V Pikniku Architektoniczno-Budowlanego

V Piknik Architektoniczno-Budowlany
fot. GLOBAL SYSTEM | V Piknik Architektoniczno-Budowlany

Firma GLOBAL SYSTEM była oficjalnym partnerem V Pikniku Architektoniczno-Budowlanego, który odbył się w Krakowie 2 września. Wydarzenie to było zorganizowane przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów RP i Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Piknik zgromadził profesjonalistów oraz miłośników architektury i branży budowlanej, a także ich rodziny.

Firma GLOBAL SYSTEM wzięła udział w tym wyjątkowym pikniku, który odbył się w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. W ramach wydarzenia firma miała okazję do prezentacji innowacyjnych rozwiązań i projektów oraz do wymiany doświadczeń. 

V Piknik Architektoniczno-Budowlany

Paweł Gargula, dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM, podkreślił znaczenie takich spotkań, które umożliwiają nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych. Współpraca z architektami i inżynierami budownictwa jest kluczowa dla firmy GLOBAL SYSTEM, ponieważ pozwala dostarczać produkty najwyższej jakości zgodne z obowiązującymi normami i przepisami budowlanymi oraz przeciwpożarowymi. 

V Piknik Architektoniczno-Budowlany

GLOBAL SYSTEM to przodujący producent bram i rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych, a także oferuje bramy przemysłowe oraz bramy szybkobieżne.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
33-386, Podegrodzie
Brzezna 495
tel.: +48 18 440 75 52