Reklama
Wyświetlenia 4142
11 września 2023

Clubhouse – ekskluzywne mieszkania z systemem FIBARO

Clubhouse – ekskluzywne mieszkania z systemem FIBARO
fot. NICE | Clubhouse – ekskluzywne mieszkania z systemem FIBARO

Marina Clubhouse to jedna z najbardziej ekskluzywnych inwestycji w Szczecinie, miejsce stworzone dla odbiorców o wysmakowanych gustach, którzy szukają swojej przestrzeni blisko natury, ale nie chcą rezygnować z bliskości dużego miejskiego ośrodka i związanych z tym benefitów. Niepowtarzalna lokalizacja tuż przy marinie jachtowej w Dąbiu i tylko 7 minut od centrum Szczecina czyni to miejsce naprawdę wyjątkowym. 

Inwestycja ta składa się z 33 lokali mieszkalnych o bardzo wyjątkowej strukturze. Są to trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 60 do nawet 250 metrów kwadratowych. Aranżację zawsze zostawialiśmy nowym właścicielom – można było ją spersonalizować. Ten teren od zawsze był związany z żeglarstwem – było to nie tylko miejsce, gdzie właściciele jachtów i sportowcy oddawali się rekreacji i żeglowali, ale również powstawały tutaj jednostki i chcieliśmy w tej inwestycji to pokazać. Stąd właśnie wzięły się fototapety w korytarzach, które oddają historyczny charakter tego miejsca – na każdej z kondygnacji chcieliśmy pokazać urywek historii, która na przestrzeni wielu dziesiątek lat kreowała serce żeglarstwa w zachodniopomorskim – mówi Krystian Surmacz z Marina Developer sp. z o.o.  

Nowoczesna bryła budynku, architektoniczne detale i funkcjonalne rozwiązania to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Warte uwagi jest wyposażenie lokali w moduły FIBARO, które pozwolą nowym właścicielom żyć wygodniej, oszczędniej i bezpieczniej.  

Rozwiązania FIBARO, które zastosowaliśmy w mieszkaniu pokazowym, pozwalają użytkownikowi na zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem. Dostarczyliśmy czujniki bezpieczeństwa – zalania, dymu czy otwarcia okien. Mamy tu też instalację klimatyzacji, więc ją również włączyliśmy do systemu, by sterować zdalnie chłodzeniem i ogrzewaniem. Ponieważ system FIBARO jest systemem bezprzewodowym, można go zainstalować w dowolnym momencie inwestycji – nie ma potrzeby modyfikacji instalacji czy budowania nowej, a moduły zainstalujemy nawet w już gotowym mieszkaniu. Myślę, że dla użytkownika najważniejsze jest to, że system jest w pełni bezpieczny i skalowalny – nie musi zastanawiać się czego będzie potrzebował w przyszłości – w każdej chwili może to rozwiązanie rozbudować  – mówi Grzegorz Barcicki z FIBARO Szczecin. 

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022