Reklama
Wyświetlenia 3869
7 września 2023

IGLO SLIDE - nowość w ofercie firmy Drutex

IGLO SLIDE - nowość w ofercie firmy Drutex
fot. DRUTEX | IGLO SLIDE - nowość w ofercie firmy Drutex

Drutex poszerza swoją ofertę. Teraz wprowadza na rynek IGLO SLIDE - system przeznaczony do wykonywania drzwi tarasowych i okien przesuwnych. Dedykowany jest przede wszystkim na rynki południowej Europy. 

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych system IGLO SLIDE zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz trwałość na lata. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań okienno-drzwiowych. IGLO SLIDE dedykowany jest dla pomieszczeń, w których wysokie parametry izolacji cieplnej nie są wymagane.

System składa się z 3-komorowych profili ramy i skrzydła, o głębokości zabudowy 82 mm. Wyposażony jest w uszczelnienie szczotkowe i pakiet 2-szybowy ze współczynnikiem termicznym na poziomie Ug = 1,1 W/(m²K) oraz w stalowe dwumilimetrowe wzmocnienia ościeżnicy i skrzydła.

System IGLO SLIDE w standardzie ma: 

  • okucia systemowe Siegenia z regulowaną wysokością wózków;
  • trzy rodzaje klamek aluminiowych;
  • pakiet 24 mm, 2-szybowy (1-komorowy) wypełniony argonem, o współczynniku Ug = 1,1 W/(m²K);
  • międzyszybową ramę stalową ocynkowaną
  • zgrzew V-Perfect;
  • uszczelnienie szczotkowe;
  • uszczelki w kolorze czarnym;
  • dwumilimetrowe stalowe wzmocnienie ościeżnicy oraz skrzydła.

IGLO SLIDE to kolejna tegoroczna nowość w ofercie Druteksu. Wcześniej wprowadzono na rynek doskonałe okna IGLO Energy Alucover. W standardzie wyposażone są w cztery zaczepy antywyważeniowe, prostokątną listwę przyszybową, ciepłą ramkę tworzywową swisspacer oraz klamkę okienną Dublin lub Hoppe Seciustic. Nakładka aluminiowa występuje w dwóch opcjach wykończenia narożników: zgniatania lub spawania. Kolor okładzin aluminiowych można wybierać z bogatej palety Ral Mat. System Alucover został zaprojektowany na bazie znanego i cenionego przez klientów IGLO Energy Classic, dzięki temu do wyboru są trzy rdzenie profilu (biały, brązowy i antracyt). Parametry termiczne Uw dla tego okna wynoszą 0,77 i są lepsze niż norma obowiązująca w Polsce (od stycznia 2021 r. współczynnik Uw dla okien został zaostrzony do poziomu 0,9 W/(m²K)).

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103