Reklama
Wyświetlenia 4679
6 września 2023

Nowość: płaski próg ECO PASS 0 mm firmy SIEGENIA

Nowość: płaski próg ECO PASS 0 mm firmy SIEGENIA
fot. SIEGENIA | Nowość: płaski próg ECO PASS 0 mm firmy SIEGENIA

Dodając do oferty nowy produkt w postaci płaskiego progu ECO PASS o wysokości 0 mm do systemów PORTAL HS, SIEGENIA systematycznie poszerza możliwości projektowania drzwi tarasowych HS bez barier architektonicznych. 

Ten niski próg 0 mm, który jest w pełni zintegrowany z profilem i posiada wyrównujący poziomy element, zapewnia wygodę i jakość życia wielu użytkownikom, szczególnie w przypadku konstrukcji drewnianych i drewniano-aluminiowych. Jest on idealny zarówno dla nowoczesnych obiektów, jak i dla miejsc takich jak domy spokojnej starości, które muszą spełniać rygorystyczne normy, takie jak DIN 18040-2. Wybór takiego płaskiego progu może być niezbędny w tych przypadkach. Badanie szczelności przeprowadzone przez instytut ift Rosenheim z użyciem metody MO-01/1 potwierdza wysoką jakość tego progu.

SIEGENIA doskonale łączy wymagania dotyczące komfortowej przestrzeni z innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniając profesjonalną integrację z zewnętrzną strukturą budynku. 

Oprócz eliminacji barier architektonicznych płaski próg ECO PASS 0 mm oferuje wiele innych korzyści, które przyczyniają się do komfortowej przestrzeni. To rozwiązanie idealnie pasuje do konstrukcji PORTAL HS, podkreślając jej elegancję. Ponadto, dzięki wysokiej szczelności i doskonałej izolacji cieplnej, ECO PASS jest efektywny energetycznie. Dziesięciokomorowy profil zapobiega kondensacji i zapewnia przyjemny klimat wewnątrz pomieszczenia. Dobre odprowadzanie deszczu to kolejna cecha tego progu, które umożliwia osiągnięcie takiej samej wodoszczelności co w przypadku tradycyjnych progów z odprowadzaniem wody.

Płaski próg ECO PASS 0 mm nie tylko eliminuje bariery architektoniczne, ale także przynosi korzyści producentom stolarki. Wszystkie dodatkowe elementy, takie jak uszczelki i profile uzupełniające, są identyczne jak w przypadku standardowego progu, co pozwala zachować procesy produkcyjne i gospodarkę magazynową bez zmian. SIEGENIA dostarcza ten próg w formie pakietu COMFORT UNIT, który jest przygotowany zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami zamówienia. Ten inteligentny koncept ułatwia producentom dalszą obróbkę i montaż, zawierając próg przygotowany przez SIEGENIA z dokładnością do milimetra, z odpowiednimi otworami i uszczelkami, gotowy do instalacji. W zestawie znajdują się również odpowiednie elementy okuć i profile dostosowane do długości progu zgodnie z zamówieniem.

Dowiedz się więcej na: siegenia.com

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
46-203, Kluczbork
ul. Ossowskiego 64
tel.: 077 4477700
fax.: 077 4477720