Reklama
Wyświetlenia 3935
5 września 2023

All Windows Group kontynuuje umowę sponsoringową z drużyną siatkarską Stal Nysa 

All Windows Group kontynuuje umowę sponsoringową z drużyną siatkarską Stal Nysa 
fot. All Windows Group | All Windows Group kontynuuje umowę sponsoringową z drużyną siatkarską Stal Nysa 

All Windows Group, producent rozwiązań okiennych i drzwiowych, ma przyjemność ogłosić przedłużenie umowy sponsoringowej z drużyną siatkarską Stal Nysa na sezon 2023/2024. To już kolejny rok owocnej współpracy obu stron, której fundamentem jest wspólna historia oraz zaangażowanie w rozwijanie lokalnej społeczności. All Windows Group od lat kieruje swoje zaangażowanie w kierunku wspierania lokalnych inicjatyw i społeczności. Współpraca z drużyną Stal Nysa jest doskonałym przykładem realizacji tego założenia.

Od początku naszej współpracy, Stal Nysa udowodniła swoje niezachwiane zaangażowanie w rozwój siatkówki oraz reprezentowanie regionu na arenie krajowej i międzynarodowej. Z dumą śledzimy postępy, jakie drużyna osiąga sezon po sezonie, osiągając coraz wyższy poziom sportowy. Ich determinacja, profesjonalizm i ciężka praca są źródłem inspiracji dla naszej organizacji - wyjaśnia Prezes Zarządu Grzegorz Zając.

All Windows Group od lat kieruje swoje zaangażowanie w kierunku wspierania lokalnych inicjatyw i społeczności. Współpraca z drużyną Stal Nysa jest doskonałym przykładem realizacji tego założenia. Drużyna jest nie tylko ambasadorem sportu, ale także aktywnie wpływa na życie lokalnej społeczności, integrując ją wokół pasji do siatkówki.

Podpisanie kolejnej umowy jest wyrazem długotrwałej relacji, opartej na wzajemnym zaufaniu i wspólnych wartościach. Firma All Windows Group jest niezmiernie dumna, że może kontynuować wsparcie dla Stali Nysa w ich sportowych wysiłkach oraz zaangażowaniu społecznym. Wierzymy, że ta współpraca przyniesie obu stronom wiele satysfakcji i sukcesów. 

Redaktor:

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180