Reklama
Wyświetlenia 4453
29 sierpnia 2023

OKPOL prezentuje - Inteligentne okno do dachu płaskiego PGC IQ

OKPOL prezentuje - Inteligentne okno do dachu płaskiego PGC IQ
fot. OKPOL | OKPOL prezentuje - Inteligentne okno do dachu płaskiego PGC IQ

OKPOL prezentuje okno PGC IQ, które nie tylko dostarcza komfortu i światła, ale również zapewnia najwyższą jakość sterowania, osiąganą dzięki zaawansowanej technologii BleBox.

Nowa generacja okien do dachu płaskiego PGC IQ to połączenie innowacyjnego designu z zaawansowanym systemem sterowania. Korzystając z zalet technologii BleBox, OKPOL oferuje bezpośrednie sterowanie pilotem na protokole uWiFi, który jest wyjątkowo odporny na zakłócenia. Ten szyfrowany, energooszczędny protokół komunikacji działa na częstotliwości 2.4GHz i nie wymaga stałego połączenia z siecią WiFi. Dzięki temu sterowanie oknem odbywa się sprawnie i bezpiecznie, niezależnie od warunków.

OKPOL umożliwia korzystanie z komfortu sterowania pilotem lub wygodnej aplikacji, dostępnej z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja daje wiele możliwości personalizacji, w tym harmonogramy otwarcia i zamknięcia, przeprogramowanie akcji na pilocie oraz integrację z innymi urządzeniami BleBox, jak na przykład czujnik jakości powietrza. Niezależnie od tego, czy chce się ustawić reakcję na zanieczyszczenie powietrza, czy też kontrolować okno w oparciu o prognozę pogody, technologia BleBox to klucz do nieograniczonej kontroli.

Okno Dachowe PGC IQ to nie tylko inteligentne sterowanie. To również solidna konstrukcja oparta na wielokomorowych profilach PVC w kolorze białym, odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Elementy oblachowania zewnętrznego w kolorze RAL 7022 dodają elegancji i stylu. Pakiet szybowy B1 jest stworzony  do utrzymania komfortu wewnątrz pomieszczenia, dzięki strukturze 3-szybowej pakietu szybowego o Uq równym 0,5 W/m2K, wypełnionego argonem i wyposażonego w dwie powłoki niskoemisyjne. To rozwiązanie chroni przed utratą ciepła zimą i nadmiernym nagrzewaniem latem. PGC IQ dostępny jest także z pakietem jednokomorowym A1. 

Okno dachowe PGC IQ z technologią BleBox to połączenie nowoczesnego designu, energooszczędności (współczynnik przenikania okna PGC IQ B1 wynosi zaledwie Uw = 0,95 W/m2K) oraz inteligentnego sterowania na nowym poziomie. Wprowadzenie innowacyjnej technologii nie przeszkodziło w zachowaniu ekonomii okna. Firma oferuje klientom dużo lepsze, bardziej zaawansowane rozwiązanie bez dodatkowych opłat. W praktyce oznacza to, że klient zapłaci dokładnie tyle samo za IQ  ile kosztował model z poprzednim, dużo prostszym sterowaniem – PGC A1 i PGC B1 . Nie musi inwestować w  dodatkowe sterowniki, modemy czy inne nośniki. Nie poniesie więc żadnych dodatkowych kosztów. 

Zapraszamy do doświadczania przyszłości już teraz!

www.okpol.pl/iq 

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Okpol Sp. z o.o.
49-318, Skarbimierz - Osiedle
Topolowa 24
tel.: +48 77 404 66 77
fax.: +48 77 411 57 34