Reklama
Wyświetlenia 3993
29 sierpnia 2023

GLOBAL SYSTEM wśród sponsorów Sądeckiej Jesieni Kulturalnej

GLOBAL SYSTEM wśród sponsorów Sądeckiej Jesieni Kulturalnej
fot. GLOBAL SYSTEM | GLOBAL SYSTEM wśród sponsorów Sądeckiej Jesieni Kulturalnej

Firma GLOBAL SYSTEM informuje, że została sponsorem Sądeckiej Jesieni Kulturalnej, wydarzenia, które wzbogaca lokalną społeczność artystycznymi doznaniami.

Sądecka Jesień Kulturalna to wyjątkowy czas, pełen magii i emocji. Miłośnicy teatru, muzyki i sztuki spotykają się, aby cieszyć się przedstawieniami, które bawią, wzruszają i skłaniają do refleksji. To również wyjątkowa okazja dla utalentowanych artystów z całej Polski, aby zaprezentować sądeckiej publiczności swoje umiejętności i twórczy potencjał.

Tegoroczny festiwal, który będzie miał miejsce w Nowym Sączu w dniach 9 września do 9 października, zapowiada się wyjątkowo interesująco.

„Pragniemy wnieść wkład w rozwój kultury i sztuki, wspierając organizację tego wspaniałego wydarzenia, które przyciąga zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero odkrywają magię teatru. Jesteśmy przekonani, że Sądecka Jesień Kulturalna przyniesie wiele niezapomnianych chwil i wywoła lawinę emocji w sercach naszej społeczności. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia” – mówi Paweł Gargula dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM.

Zapraszamy do Nowego Sącza!

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
33-386, Podegrodzie
Brzezna 495
tel.: +48 18 440 75 52