Reklama
Wyświetlenia 4003
24 sierpnia 2023

PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych
fot. PAGEN | PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

PRESTIGE z Dębicy, LUMAR ze Stalowej Woli i GABOR z Lublina to Partnerzy Handlowi firmy PAGEN nagrodzeni za najlepsze wyniki sprzedaży systemów aluminiowych Modern Line, wprowadzonych do oferty małopolskiego producenta początkiem bieżącego roku. Partnerzy o największej wartości sprzedaży otrzymali właśnie vouchery na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł i 3000 zł oraz pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu BUKOVINA.

W konkursie jubileuszowym producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, przez ostatnie 5 miesięcy regularnie wręczano vouchery na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl oraz vouchery na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł. Nagradzano Klientów, którzy po dokonaniu zakupu złożyli najbardziej kreatywne życzenia lub gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia. Równolegle dla Partnerów Handlowych firma PAGEN prowadziła konkurs, promujący wprowadzony do oferty system Modern Line, bazujący na rozwiązaniach Aluronu.

Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dotyczące izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy znalazły uznanie naszych Partnerów Handlowych. Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu znakomitych wyników sprzedaży i dziękuję za udział pozostałym Partnerom – jestem przekonana, że walory użytkowe i atrakcyjna cena systemu Modern Line przyciągną do Waszych salonów kolejnych zainteresowanych Klientów – powiedziała Anna Musiał, Kierownik ds. Sprzedaży Hurtowej w PAGEN.

PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

Okna Modern Line AS-75 cechuje minimalistyczne wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom, niski próg balkonowy w wersji R oraz RU z zachowaną ciągłością uszczelnienia po obwodzie oraz aluminiowe zaślepki odwodnienia, które stanowią wyraz dbałości o każdy element wykończenia produktu. Drzwi tarasowe Modern Line AS-178 HS z kolei zapewniają trwałość i prawidłowe funkcjonowanie niezależnie od znacznych różnic temperatur wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, a płaskie zaczepy zasuwnicy drzwiowej gwarantują estetykę i bezpieczeństwo użytkownika. System drzwi tarasowych o wąskich profilach zabudowy i zagniatanych połączeniach ram, wyposażono w rozwiązanie tzw. wąskiego słupka, niskiego progu oraz systemową moskitierę.

PAGEN nagradza partnerów handlowych za sprzedaż okiennych systemów aluminiowych

Firma PAGEN po raz kolejny zaskakuje kreatywnością, pokazując przy tym jak świetnie potrafi budować relacje ze swoimi partnerami handlowymi. Z dużą satysfakcją obserwuję współpracę pomiędzy naszymi zespołami i cieszę się, że systemy Aluronu na dobre zagościły w ofercie handlowej firmy PAGEN. Gratuluję pomysłu i świetnych rezultatów – skomentował Łukasz Kucharczyk, Dyrektor Handlowy Aluronu.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116