Reklama
Wyświetlenia 5276
24 sierpnia 2023

HENSFORT ponownie zaufał FIMTEC-POLSKA i zainwestował w park maszynowy do aluminium

HENSFORT ponownie zaufał FIMTEC-POLSKA i zainwestował w park maszynowy do aluminium
fot. FIMTEC | HENSFORT ponownie zaufał FIMTEC-POLSKA i zainwestował w park maszynowy do aluminium

Firma z Przemyśla po udanej inwestycji w dział PVC (hala produkcyjna kilka lat temu została wyposażona w automatyczne czterogłowicowe roboty do łączenia profili w technologii kształtowej SL4-FF EVO, a także m.in. w centrum obróbczo-tnące FABCUT 3B, centrum wkręcająco-wiercące, piły do cięcia stali i wiele innych) postanowiła zmodernizować i uzupełnić swoją produkcję o maszyny do aluminium.

Po długiej i skrupulatnej analizie technologiczno-produktowo-cenowej, ale także analizie opieki serwisowej wspólnie z osobami decyzyjnymi uznaliśmy, że z dotychczasowymi naszymi dostawcami najlepiej współpracuje się z FIMTEC-POLSKA, gdzie zawsze mogliśmy liczyć na szybką i sprawną pomoc serwisową – dzisiaj jest to niezmiernie istotne w niestabilnych i nieprzewidywalnych czasach. Ponadto same maszyny FOM INDUSTRIE zrobiły na nas najlepsze wrażenie na pokazach – widać, że Włosi zdecydowanie postawili na rozwój software’u w maszynach oraz na przemysłową żywotność urządzeń – wspomina Andrzej Siembida, kierownik produkcji aluminium HENSFORT. 

Na hali produkcyjnej z sukcesem pracują takie maszyny jak: DCM 1 – sterowana  numerycznie zagniatarka do naroży aluminiowych (laureat konkursu „Teraz Polska”), LMT 65 – w pełni zautomatyzowane i wysokowydajne centrum obróbczo-tnące do aluminium, a także najbardziej popularny model piły dwugłowicowej Blitz 60. Produkcje uzupełniają 3 zestawy do cięcia listew przyszybowych z automatyczną mobilną tyczką pomiarową, które rozwiązują dobrze znaną wszystkim niedogodność związaną z uciążliwym docinaniem listew. 

HENSFORT ponownie zaufał FIMTEC-POLSKA i zainwestował w park maszynowy do aluminium

To kolejny krok naprzód w naszej misji dostarczania najwyższej jakości i najnowocześniejszych rozwiązań dla naszych klientów, którzy jak widać wracają do sprawdzonego i oferującego bezpieczeństwo dostawcy, jakim jest Fimtec-Polska – wspomina Jan Byrczek.

Redaktor:

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.
62-081, Wysogotowo
Skórzewska 27
tel.: +48 61 8142900
fax.: +48 61 8142900