Reklama
Wyświetlenia 4449
24 sierpnia 2023

Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji MB-100GFT od Aluprof – niezawodne nawet po milionie cykli

Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji MB-100GFT od Aluprof – niezawodne nawet po milionie cykli
fot. ALUPROF | Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji MB-100GFT od Aluprof – niezawodne nawet po milionie cykli

MB-100GFT to doskonały pomysł na zabudowy wejść na parterze budynku, gdyż badania wykazały, że drzwi i witryny powstałe na bazie systemu MB-100GFT cechują się dobrą izolacją termiczną, są bardzo wygodne w użytkowaniu oraz wytrzymują długie i intensywne użytkowanie.

System MB-100GFT został stworzony na potrzeby rynku brytyjskiego, gdzie został doskonale przyjęty. Teraz z jego licznymi atutami będą mogli zapoznać się kolejni klienci, bo został wprowadzony na inne europejskie rynki. Zalety tego produktu doceni każdy, kto szuka drzwi o mocnej budowie i wysokiej odporności mechanicznej (nawet do 1 000 000 cykli). W systemie tym można wykonać m.in. drzwi jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, witryny i konstrukcje przestrzenne, które cechują się wysoką estetyka oraz wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

Drzwi posiadają wygodny, niski próg z najazdem, samozamykacz ukryty w ościeżnicy oraz tzw. „bezpieczny przymyk” od strony zawiasowej, co zapobiega ewentualnemu przytrzaśnięciu palców przez użytkowników. W zależności od potrzeb drzwi mogą pełnić funkcję wahadłową lub otwierać się tylko w jednym kierunku.

Dwa warianty izolacji ST i SI pozwalają na dobranie odpowiedniej wersji termicznej. Prosta prefabrykacja i modułowa konstrukcja przyspieszają czas realizacji i ułatwiają montaż. Więcej informacji tutaj.

Redaktor:

ALUPROF S.A.
43-300, Bielsko-Biała
ul. Warszawska 153
tel.: 033 8195300
fax.: 033 8150260