Reklama
Wyświetlenia 3860
23 sierpnia 2023

REHAU Window Solutions zdobywa nagrodę German Brand Award 2023

REHAU Window Solutions zdobywa nagrodę German Brand Award 2023
fot. REHAU | REHAU Window Solutions zdobywa nagrodę German Brand Award 2023

REHAU Window Solutions został jednym ze zwycięzców German Brand Award 2023, otrzymując nagrodę w kategorii „Brand Events, Fairs & Exhibitions” za zorganizowane w ubiegłym roku w siedzibie firmy w Erlangen wydarzenie „World of Windows”.

„Stwórz różnicę. Rozwijaj biznes. Doświadcz WOW”. To tytuł zgłoszenia, za pomocą którego REHAU Window Solutions i World of Windows ubiegały się o jedną z pożądanych nagród German Brand Award (GBA) 2023. Niedawno jury w Berlinie ogłosiło, że REHAU Window Solutions jest jednym z tegorocznych zwycięzców.

Dyrektor marketingu Peter Kotzur i jego zespół przekonali jurorów w kategorii „Brand Events, Fairs & Exhibitions” konkursu „Excellence in Brand Strategy and Creation – Brand Communication” do zorganizowanego w 2022 roku wydarzenia World of Windows, jako wielofunkcyjnej platformy doświadczeń. 

Nagroda German Brand Award 2023 dla World of Windows – potwierdzenie pracy i zaangażowania REHAU Window Solutions na niezmiennie wysokim poziomie

Ta nagroda jest dobitnym potwierdzeniem naszej pracy i zaangażowania na niezmiennie wysokim poziomie. Już w 2021 roku zostaliśmy nagrodzeni German Brand Award za Digital Highlight Tour – wirtualny spacer po systemach i produktach REHAU. Nagrodzone zostało nasze podejście do redefiniowania cyfryzacji, również w odniesieniu do nowatorskiego i udanego dialogu z klientami. World of Windows poszedł o krok dalej. Na 600 metrach kwadratowych w Erlangen stworzono spersonalizowane doświadczenia marki i spotkania z aktualnymi rozwiązaniami i przyszłościowymi innowacjami. World of Windows ukazuje REHAU Window Solutions jako siłę napędową i kształtującą branżę, a także jako stabilnego partnera premium dla odnoszących sukcesy profesjonalistów z branży okiennej – mówi Kotzur.

Nagroda German Brand Award 2023: Platforma zainspirowała tysiące uczestników przyszłościowymi rozwiązaniami 

Na stronach German Brand Award tak napisano o nagrodzie: REHAU Window Solutions stworzył z World of Windows 2022 wyjątkową przestrzeń dla innowacji i interakcji. Świat doświadczeń konsekwentnie rozwijał genialną ideę nagrodzonej „Digital Highlight Tour” i fizycznie zrealizował ją w formie kultowego czarnego sześcianu. Platforma zainspirowała tysiące uczestników przyszłościowymi rozwiązaniami na temat „okien i drzwi opartych na gospodarce o obiegu zamkniętym, dla bezkompromisowego zrównoważonego rozwoju”.  

Koncepcja ta przekonała jury GBA. W sekcji „Excellence in Brand Strategy and Creation” jurorzy przyznają nagrody najsilniejszym kampaniom, koncepcjom i strategiom z poszczególnych dyscyplin. Jury składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z firm, świata nauki, doradztwa, usług oraz agencji. Zgłoszenia są oceniane według kryteriów niezależności i typologii marki, jej odrębności, odróżnienia od konkurencji i adekwatności dla grupy docelowej. W roku 2023 wysłano około 1200 zgłoszeń do międzynarodowej nagrody German Brand Award.

Redaktor:

REHAU Sp. z o.o.
62-081, Przeźmierowo
Baranowo, Poznańska 1 A
tel.: 061 849 84 00
fax.: 061 849 84 01