Reklama
Wyświetlenia 3651
23 sierpnia 2023

DOMEL sponsorem XXIV Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego

DOMEL sponsorem XXIV Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego
fot. DOMEL | DOMEL sponsorem XXIV Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego

DOMEL był sponsorem XXIV Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego KONTAKTY 2023 organizowanych przez Tygodnik Kontakty pod auspicjami Aeroklubu Polskiego. Wydarzenie to zostało uroczyście objęte patronatem Mariusza Chrzanowskiego, Prezydenta Łomży.

Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2023 miały miejsce 19 sierpnia 2023 roku na malowniczym lądowisku w Łomży, położonym między mostami nad rzeką Narwią. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło jednocześnie zakończenie tygodniowych lotniczych zmagań w Łomży. Od 15 do 19 sierpnia Tygodnik „Kontakty” zorganizował również XXV Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski oraz fascynującą Fiestę Motoparalotniową Kontakty 2023.

W trakcie Mistrzostw, utalentowani piloci motolotni, ulm oraz wiatrakowców zmierzyli się w rywalizacji związaną z celnością lądowania oraz w Mistrzostwach Polski w Przelocie przez Bramkę o Puchar Alka Dernbacha. Z kolei piloci motoparalotni zaprezentowali swoje umiejętności podczas konkurencji związanych z celnością lądowania oraz ekonomii po trójkącie.

Redaktor: