Reklama
Wyświetlenia 3743
22 sierpnia 2023

I Turniej Siatkówki Plażowej Pracowników All Windows Group

I Turniej Siatkówki Plażowej Pracowników All Windows Group
fot. All Windows Group | I Turniej Siatkówki Plażowej Pracowników All Windows Group

Słońce, piasek, sportowa rywalizacja, ale też wspaniała zabawa – tak można podsumować I Firmowy Turniej Siatkówki Plażowej All Windows Group. 

Podczas rywalizacji na nyskiej plaży emocje sięgały zenitu, a rywalizujące drużyny All Windows Group pokazały niesamowity zapał i determinację w walce o tytuł Zwycięzcy. Drużyna „Bez formy”, złożona z pracowników Działu Obsługi Klienta, zdobyła pierwsze miejsce, imponująco prezentując swoje umiejętności na piasku. Drugie miejsce zajęła ekipa „Nietypowi”, w której skład wchodzili pracownicy produkcji nietypowej, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie „Killerzy”, mieszanej grupie pracowników biurowych: działu marketingu, działu analizy oraz produkcji pomocniczej. 

Siatkarskie emocje na plaży w Skorochowie nie były jedyną atrakcją tego wydarzenia. Na najmłodszych czekały dmuchane zamki oraz pokaz wozów policyjnych. Dla uczestników i kibiców była to doskonała okazja do integracji oraz oddania się sportowemu duchowi rywalizacji. All Windows Group intensywnie współpracuje z lokalną społecznością, podejmując działania sponsoringowe w zakresie sportu, nauki oraz angażuje się w liczne akcje charytatywne. Polityka społecznej odpowiedzialności jest wpisana w historie oraz strategie działania firmy.

Firma jest ogromnie zadowolona z entuzjazmu, który towarzyszył tegorocznemu turniejowi siatkówki plażowej All Windows Group. Wszystkie drużyny pokazały niesamowitą pasję i zaangażowanie, co jest zgodne z dążeniem do promowania aktywnego spędzania czasu i współpracy w zespole. All Windows Group gratuluje zwycięskim drużynom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za udział w tym niezwykłym wydarzeniu.

Redaktor:

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180