Reklama
Wyświetlenia 3830
16 sierpnia 2023

REHAU Window Solutions wprowadza do sprzedaży nowy system profili ARTEVO

REHAU Window Solutions wprowadza do sprzedaży nowy system profili ARTEVO
fot. REHAU | REHAU Window Solutions wprowadza do sprzedaży nowy system profili ARTEVO

ARTEVO już jest dostępne na rynku. Kolejna generacja sprawdzonego systemu profili GENEO zdecydowanie rozwija wydajność rozwiązania profilowego na bazie tworzywa kompozytowego wzmocnionego włóknem szklanym. 

Zaangażowanie w innowacje i postęp każdego dnia inspiruje i motywuje specjalistów z REHAU Window Solutions do tworzenia coraz lepszych rozwiązań – wspólnie z i dla naszych klientów oraz partnerów. ARTEVO jest pochodną tej pasji i prawdziwym krokiem milowym dla branży w kierunku następnej zrównoważonej generacji okien. System premium z obietnicą efektywności 360° w imponujący sposób pokazuje, jak REHAU Window Solutions, w ścisłym dialogu z branżą, oferuje nowe, atrakcyjne opcje dla rynku – także w zakresie zmniejszenia emisji CO² i większej efektywności energetycznej – mówi Carsten Heuer, Chief Executive Officer (CEO) REHAU Window Solutions.

Nowy system okienny ARTEVO to konsekwentny rozwój sprawdzonego systemu GENEO RAU-FIPRO-X i stabilna podstawa dla dodatkowych opcji. Materiał RAU-FIPRO X otwiera nowe możliwości w zakresie wymiarów skrzydeł i całych okien, w dużej mierze bez konieczności stosowania wzmocnień stalowych. Czytelne kontury i niskie przylgi sprawiają, że konstrukcja profili jest nowoczesna i atrakcyjna dla architektów i właścicieli budynków. Na tej podstawie, wraz z akcesoriami systemowymi, inteligentnymi produktami, usługami cyfrowymi i praktykowanym zrównoważonym rozwojem mają być tworzone indywidualne modele sukcesu dla profesjonalistów zajmujących się oknami.

Po prostu ARTEVO: 360° więcej efektywności przy maksymalnie wydajnym wykorzystaniu zasobów

Nowy system jest wynikiem wiedzy i doświadczenia REHAU Window Solutions w zakresie materiałów i systemów okiennych. Celem była maksymalna efektywność pod każdym względem przy minimalnym zużyciu zasobów. Dzięki temu ARTEVO jest zrównoważone w dwóch aspektach: ekologicznym i ekonomicznym.

ARTEVO pokazuje, jak niezwykle zwiększamy wydajność naszych systemów i konsekwentnie rozwijamy je wraz z naszymi partnerami i w ich interesie. System jest zorientowany na ich potrzeby w całym łańcuchu wartości. ARTEVO oferuje wyjątkowe cechy dla wszystkich zastosowań okien: w nowym budownictwie i renowacji, w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. System premium integruje również rozwiązania, takie jak Smart Privacy Glass do ochrony prywatności lub Window.ID, który sprawia, że wszystkie procesy, od produkcji do końca życia produktu, są znacznie bardziej przejrzyste. To z kolei przyczynia się do jeszcze większej lojalności klientów. Postępujemy zgodnie z naszą obietnicą „Create Difference. Grow Business” i zapewniamy naszym partnerom atrakcyjny dodatkowy zysk – mówi Frank Zimmermann, Chief Technology Officer (CTO) REHAU Window Solutions.

» Dowiedz się więcej o nowym systemie profili ARTEVO

Redaktor:

REHAU Sp. z o.o.
62-081, Przeźmierowo
Baranowo, Poznańska 1 A
tel.: 061 849 84 00
fax.: 061 849 84 01