Reklama
Wyświetlenia 3701
16 sierpnia 2023

Nowa kolekcja żaluzji bambusowych Anwis

Nowa kolekcja żaluzji bambusowych Anwis
fot. Anwis | Nowa kolekcja żaluzji bambusowych Anwis

Anwis, ekspert w dziedzinie nowoczesnych technik osłonowych, wprowadza na rynek kolekcję żaluzji bambusowych w dwóch szerokościach lameli: 25 i 50 mm. Oferta jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie aranżacjami wnętrz opartymi na zrównoważonym stylu życia oraz naturalnych materiałach.

Żaluzje bambusowe zyskują coraz większą popularność wśród osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań dla swoich okien. Nowa kolekcja Anwis doskonale wpisuje się w obecny trend ekologiczny, łącząc funkcjonalność osłon okiennych z estetyką natury. Dostępność lameli w dwóch różnych szerokościach umożliwia dostosowanie żaluzji do rozmiaru okien, indywidualnych preferencji oraz charakteru pomieszczenia.

Co wyróżnia nową kolekcję żaluzji bambusowych Anwis?

» Naturalny wygląd: Żaluzje wykonane z bambusa to synonim elegancji i naturalnego piękna. Ich struktura i odcienie nawiązują do otaczającej nas przyrody, tworząc spokojną i harmonijną atmosferę w pomieszczeniu.

» Eko-trend: Bambus jest materiałem odnawialnym i ekologicznym. Jego uprawa nie wpływa negatywnie na środowisko. Nowa kolekcja podkreśla zaangażowanie Anwis we wspieranie zrównoważonego rozwoju i ochronę środowiska. 

» Odporność i trwałość: Bambus jest trwałym materiałem, który gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu. 

Nowa kolekcja żaluzji bambusowych Anwis

» Kolorystyka: Nowa kolekcja oferuje różnorodność odcieni bambusa. W nowej kolekcji znalazły się przyjemne odcienie naturalnego drewna i stonowane kolory ziemi uzupełnione o ponadczasowe biel i czerń (zobacz e-katalog).

» Wygodna i precyzyjna obsługa: W pozycji otwartej żaluzja wpuszcza do wnętrza więcej naturalnego światła. Pakiet podniesionych lameli zajmuje też mniejszą ilość miejsca w oknie lub nad okienną wnęką. Lekkie żaluzje bambusowe zapewniają też wygodną obsługę ręczną. W ofercie dostępne są również modele z napędem elektrycznym.

Redaktor:

Anwis Sp. z o.o.
87-800, Włocławek
ul. Smocza 16/18
tel.: 054 4128800
fax.: 054 4128826 lub 42