Reklama
Wyświetlenia 3933
16 sierpnia 2023

ABM Jędraszek z nagrodą Diament Forbesa 2023

ABM Jędraszek z nagrodą Diament Forbesa 2023
fot. ABM Jędraszek | ABM Jędraszek z nagrodą Diament Forbesa 2023

O przyznaniu Diamentów Forbesa decyduje rygorystyczny proces selekcji. Jury uwzględnia nie tylko dane finansowe, ale i inne czynniki, takie jak innowacyjność. Uzyskane kolejny rok z rzędu wyróżnienie jest dowodem na stabilną pozycję i reputację firmy ABM Jędraszek w branży stolarki otworowej i środowisku biznesowym.

ABM Jędraszek od blisko 25 lat dostarcz wysokiej jakości okna i drzwi z PVC i aluminium. Produkty z fabryki okien i drzwi ABM dedykowane są sektorom mieszkaniowemu i komercyjnemu. Aby sprostać wymaganiom nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, fabryka konsekwentnie kontynuuje swoje zaangażowanie w innowacyjność, wysoką jakość produktów i doskonałe relacje z klientami. To one są kluczowe dla konsekwentnego wzmacniania pozycji ABM Jędraszek oraz przyczyniają się do sukcesu firmy.

Odbierając na Gali Forbes wyróżnienie Diament Forbesa 2023, Pani Joanna Mazur, Kierownik ds. rynku polskiego, mówiła: To niezwykłe wyróżnienie dla naszej firmy. Diament Forbesa to dowód na to, że nasza ciężka praca, innowacyjne podejście i dążenie do perfekcji są dostrzegane i doceniane. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym Klientom i Partnerom, którzy zaufali nam na przestrzeni lat i razem z nami zostali wyróżnieni tym tytułem, a także naszym pracownikom, którzy wkładają serce i duszę w każdy aspekt naszego działania.

Redaktor:

ABM Jędraszek - Fabryka Okien
95-200, Pabianice
ul. Piłsudskiego 3H
tel.: +48 42 2255211/12
fax.: +48 42 2255210