Reklama
Wyświetlenia 3639
8 sierpnia 2023

Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15 proc.

Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%
fot. OKNOPLAST | Letnia promocja – wszystkie okna z linii PIXEL tańsze o 15%

Od 4 do 27 sierpnia 2023 roku trwa letnia promocja OKNOPLAST, w trakcie której klienci mogą zakupić okna z linii PIXEL z rabatem wynoszącym aż 15%

Miesiące wakacyjne to moment, w którym Polacy najczęściej decydują się na remont. Sprzyja temu wysoka temperatura oraz korzystniejsze warunki pogodowe niż w innych porach roku. Podobnie jak w poprzednich latach, OKNOPLAST chce w sezonie remontowym wesprzeć klientów specjalną ofertą.

Jakie są zasady promocji?

Rabat dotyczy wszystkich okien z linii PIXEL. Obejmuje on każdy kolor oraz konfigurację kolorystyczną (biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull). Rabat przysługuje klientom, którzy w dniach 4-27 sierpnia 2023 zamówili promocyjne okna w salonie sprzedażowym na terenie Polski.

PIXEL – wprowadź do wnętrza więcej światła

System PIXEL to wyważone połączenie elegancji, estetyki i funkcjonalności. Zyskał industrialny charakter dzięki zastosowaniu profili bez zaokrągleń oraz ostro zarysowanej listwie przyszybowej. Klient ma również możliwość wyboru wąskiego słupka ruchomego z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, która jest dodatkowym atutem wizualnym. 

Okna z linii PIXEL to jednak nie tylko wyjątkowy design. Zwiększona powierzchnia szyb wprowadza do pomieszczeń więcej naturalnego światła, co pozwala zmniejszyć zużycie energii i realnie obniżyć opłaty za ogrzewanie. Designu i zwiększony dopływ światła połączony z wysokimi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej sprawiają, że okna z linii PIXEL to uniwersalny wybór dla każdego.

Szczegółowe warunki letniej promocji OKNOPLAST są dostępne w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz TUTAJ.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
OKNOPLAST Sp. z o.o.
32-003, Podłęże
Ochmanów 117
tel.: 12 279 71 71
fax.: 12 279 71 72