Reklama
Wyświetlenia 3957
4 sierpnia 2023

Poradnik ALUMASTER 5: Najważniejsza jest precyzja!

Poradnik ALUMASTER 5: Najważniejsza jest precyzja!
fot. ALUMASTER | Poradnik ALUMASTER 5: Najważniejsza jest precyzja!

Najnowszy cykl publikacji PORADNIK ALUMASTER zawiera najważniejsze informacje na temat błędów najczęściej popełnianych przez monterów, które w zdecydowany sposób wpływają na niewłaściwe funkcjonowanie techniki progowej i drzwiowej, a co za tym idzie – na negatywną opinię klienta.

Mamy nadzieję, że nasza seria zainteresuje Państwa i sprawi, że wielu z Was uniknie przysłowiowego wyważania otwartych drzwi. Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami oraz radą dzielić się będą nasi doradcy techniczni – mówią przedstawiciele ALUMASTER POLSKA.

Poradnik ALUMASTER 5: Najważniejsza jest precyzja!

Automatyczne zasuwnice drzwiowe A-TS cieszą się niezmienną popularnością. Charakteryzują się długą żywotnością, funkcjonalnością. Są często wybieranym przez producentów stolarki elementem okuciowym. Jednak, aby w pełni mogły cieszyć klienta i służyć mu przez wiele lat, należy je odpowiednio zamontować! Sam proces nie jest trudny, ale wymaga dobrego przygotowania i precyzji.

A-TS DM45 2MF-HO F-2.200x16 PT

Przykładowa zasuwnica A-TS (tutaj model: A-TS DM45 2MF-HO F-2.200x16 PT)

Najczęstszym błędem, występującym w trakcie montażu, jest pośpiech. Dokładne zbliżenie elementów magnesowych z ramy i listwy zasuwnicy jest kwestią kluczową – bez tego zasuwnica nie działa prawidłowo, a drzwi nie domykają się tak, jak powinny, co powoduje głębsze deformacje i wypaczenia ich skrzydła.

Pamiętajmy więc: nie śpieszmy się i bądźmy precyzyjni. Unikniemy wówczas zbędnych reklamacji i narzekań, a co najgorsze – negatywnej opinii ze strony klienta końcowego.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23