Reklama
Wyświetlenia 4018
4 sierpnia 2023

OKNO-POL odmładza park maszynowy i ponownie stawia na urządzenia URBAN

OKNO-POL odmładza park maszynowy i ponownie stawia na urządzenia URBAN
fot. URBAN | OKNO-POL odmładza park maszynowy i ponownie stawia na urządzenia URBAN

OKNO-POL Sp. z o.o. z Mnikowa stawia na młodszy i nowocześniejszy park maszynowy produkcji URBAN. Poprzednie maszyny URBAN’a z powodzeniem służyły firmie wiele lat!

OKNO-POL to wieloletnie doświadczenie, dziesiątki udanych realizacji, ugruntowana obecność na rynkach europejskich i szeroka gama produktów spełniających rygorystyczne normy Unii Europejskiej potwierdzone certyfikatami, znakami CE oraz opiniami renomowanych instytutów, takich jak niemiecki  ift Rosenheim czy słowacki TSUS.

Nowoczesny park maszynowy produkcji URBAN stanowią tutaj urządzenia najnowszej generacji, w tym wysokiej klasy zgrzewarki 4-głowicowe serii AKS 6600 z automatycznymi oczyszczarkami SV530-C. W ostatnim czasie dostawca zainstalował tam dwie takie linie zgrzewająco-czyszczące.

Każda z nich – oprócz podstawowych zadań – może również dodatkowo zgrzewać w kształcie U, aby progi aluminiowe w drzwiach były montowane w czasie chłodzenia elementu. Dodatkowo urządzenia posiadają system zgrzewania PLL zwiększający wytrzymałość zgrzewanych naroży nawet o 20%.

Zgrzewarki serii AKS 6600 posiadają również specjalne noże ograniczające wypływkę ze stali utwardzanej COLOR S2 oraz specjalny kontroler temperatury luster grzewczych Bus Regler. Nie sposób nie wspomnieć o dużej i mocnej stacji obracania WT 535 w oczyszczarce, dedykowanej do dużych i ciężkich konstrukcji okiennych, z jakich znany jest OKNO-POL.

Dziękujemy za ponowne okazanie nam zaufania i życzymy kolejnych, owocnych wielu lat pracy na naszych maszynach – mówią przedstawiciele URBAN POLSKA.

Redaktor:

URBAN POLSKA Sp. z o.o.
68-200, Żary
ul. Gospodarcza 7
tel.: 068 4787800
fax.: 068 4787801