Reklama
Wyświetlenia 4042
3 sierpnia 2023

Mocowana na zacisk ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z EM dostępna od zaraz

heroal VS Z EM to montowana na zacisk, zewnętrzna ochrona przeciwsłoneczna z prowadnicą zamka błyskawicznego, która jest zasilana przez zintegrowany napęd słoneczny.
fot. ©heroal | heroal VS Z EM to montowana na zacisk, zewnętrzna ochrona przeciwsłoneczna z prowadnicą zamka błyskawicznego, która jest zasilana przez zintegrowany napęd słoneczny.

Stale rośnie zapotrzebowanie na zewnętrzną ochronę przeciwsłoneczną, która utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniach nawet w gorące dni. Szczególnie w budynkach zabytkowych, obiektach wynajmowanych lub nieruchomościach oferowanych na rynku wtórnym wymagane są przemyślane rozwiązania, które umożliwiają montaż bez uszkodzeń na skutek wiercenia otworów w oknach lub ścianach.

Dzięki systemowi zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM firma heroal oferuje rozwiązanie, które spełnia te wymagania. Dodatkowo – w razie potrzeby – osłony można zdemontować bez pozostawiania śladów. System jest dostępny od zaraz.

System ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM („Easy Mount”), który otrzymał złotą nagrodę w konkursie na innowacyjność R+T Innovationspreis 2021, jest zaciskowym wariantem sprawdzonego tekstylnego systemu zip-screen heroal VS Z. Można go stosować do szerokości 2000 mm, wysokości 2200 mm i powierzchni 4,4 m². Jest odporny na wiatr o sile do 7 (60 km/h). Prowadnica zamka błyskawicznego w połączeniu z możliwością zaciskania sprawia, że heroal VS Z EM jest unikalnym systemem na rynku. Dzięki różnym opcjom zacisków system nadaje się do prawie wszystkich popularnych typów okien z aluminium, tworzywa sztucznego lub drewna. 

System heroal VS Z EM może być zaprojektowany zgodnie z osobistymi preferencjami i dostosowany do wyglądu istniejącego budynku. Aluminiowe elementy systemu są wytłaczane i powlekane powłoką proszkową hwr heroal, która może być wykonana w szerokiej gamie kolorów z palety RAL, a także w ekskluzywnych odcieniach Les Couleurs® Le Corbusiera. Możliwe jest również projektowanie z użyciem wzorów powierzchni heroal SD. W ofercie znajduje się także szeroka gama tekstyliów: do wyboru dostępnych jest ponad 250 tkanin o różnym stopniu przepuszczalności światła: od półprzezroczystych do nieprzezroczystych, które redukują promieniowanie słoneczne i UV nawet do 100% w zależności od wybranego materiału. Opcjonalnie heroal VS Z EM jest dostępny ze zintegrowaną ochroną przed owadami i pyłkami. 

Dzięki zintegrowanemu napędowi słonecznemu system heroal VS Z EM nie wymaga zasilania elektrycznego. Jeśli słońce nie świeci wystarczająco mocno, silnik można naładować za pomocą dodatkowego interfejsu. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku naściennego lub pilota radiowego.

System ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM jest teraz dostępny jako gotowy element prefabrykowany. W przypadku elementu prefabrykowanego heroal Ready skrzynka jest już wstępnie zmontowana, a szyny prowadzące przycięte na wymiar, dzięki czemu wystarczy je połączyć. Montaż w miejscu użytkowania może być zatem przeprowadzony szybko i łatwo przez specjalistyczną firmę lub w razie potrzeby przez samych użytkowników, ponieważ ochrona przeciwsłoneczna jest montowana w ramie okna w kilku krokach i bez użycia specjalistycznych narzędzi. 

Dzięki prostemu montażowi na zacisk heroal VS Z EM nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagany jest montaż bez wiercenia – na przykład w wynajmowanych mieszkaniach lub budynkach zabytkowych. ©heroal

Montaż odbywa się od wewnątrz budynku, dzięki czemu nawet na wyższych piętrach nie są potrzebne rusztowania ani dźwigi. System ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM jest zatem szybkim i łatwym do zrealizowania rozwiązaniem, które skutecznie optymalizuje klimat w pomieszczeniach nawet w gorące dni, a jednocześnie chroni przed owadami i pyłkami – bez konieczności uzyskiwania zgody wynajmującego przez najemcę czy zgody gremium właścicieli przez właściciela, ponieważ nie są wprowadzane żadne zmiany konstrukcyjne.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
heroal - Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG
33415, Verl (Niemcy)
Österwieher Straße 80
tel.: +49 5246 507-0
fax.: +49 5246 507-222