Wyświetlenia 4043
2 sierpnia 2023

Uniwersalne, wytrzymałe, funkcjonalne: okucie ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA

Rozwiązanie może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych drzwi balkonowych – system przesuwny z dolnym profilem o wysokości ok. 45 mm zapewnia bardziej komfortowe przejście na zewnątrz.
fot. SIEGENIA-AUBI | Rozwiązanie może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych drzwi balkonowych – system przesuwny z dolnym profilem o wysokości ok. 45 mm zapewnia bardziej komfortowe przejście na zewnątrz.

Nowy wariant okucia do konstrukcji przesuwnych dostępny do różnych systemów profili

ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA to praktyczne i bardzo uniwersalne rozwiązanie. Jego atuty to przede wszystkim większa dostępność przestrzeni, niezawodne działanie oraz efektywny sposób okuwania, wynikający z zastosowania okuć obwiedniowych. Rozwiązanie, które powstało w ramach rozwoju sprawdzonego okucia ECO SLIDE oferuje użytkownikom atrakcyjne połączenie komfortowej i intuicyjnej obsługi, efektywności energetycznej oraz designerskiego wyglądu. Dla producentów nowe okucie przesuwne, będące alternatywą dla ECO SLIDE do Profine Premislide, oznacza zwiększenie dostępności do różnych systemów profili oraz efektywny proces produkcji. W ECO SLIDE CO elementy przesuwne w łatwy sposób integrowane są z okuciem obwiedniowym.

System przesuwny, który uwalnia przestrzeń i gwarantuje intuicyjny komfort obsługi

Ze względu na oszczędność miejsca system ECO SLIDE CO doskonale komponuje się z każdym pomieszczeniem, może być przy tym uniwersalnie stosowany zarówno w oknach jak i drzwiach przesuwnych. Rozwiązanie może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych drzwi balkonowych. System przesuwny z dolnym profilem o wysokości ok. 45 mm zapewnia bardziej komfortowe przejście na zewnątrz, łącząc przy tym komfortową obsługę z zaletami okuć obwiedniowych. Obwiedniowa konstrukcja gwarantuje niezawodną szczelność, zapewniając wnętrzom przytulny charakter i wysoką efektywność energetyczną. Dzięki temu ECO SLIDE CO nadaje się do stosowania nawet w zimniejszych regionach. 

ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA

ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA jako okno przesuwne zapewniawięcej wolnego miejsca i doskonale komponuje się z każdympomieszczeniem. Listę zalet okucia uzupełniają: niezawodnedziałanie, intuicyjny sposób obsługi oraz łatwe okuwanie

Do największych zalet nowego okucia do konstrukcji przesuwnych należy zaliczyć przede wszystkim wysoki komfort obsługi. Okucie pracuje lekko i płynnie, jest wytrzymałe, intuicyjne i odporne na błędy w obsłudze. Zastosowaliśmy tu niewymagający konserwacji wózek jezdny oraz wysokiej jakości okucie obwiedniowe TITAN – dlatego rozwiązanie idealnie nadaje się do pomieszczeń użytkowanych przez zmieniające się grupy osób. 

ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA

ECO SLIDE CO łączy najwyższą funkcjonalność z atrakcyjnym wykończeniem w postaci zaczepów z ukrytym mocowaniem i listwy wykończeniowej na całej wysokości

ECO SLIDE CO wpisuje się również w założenia komfortowej przestrzeni pod względem bezpieczeństwa i estetyki wykonania: przy pomocy niewielkiej liczby elementów okucie można dostosować do wymogów klasy odporności na włamanie RC2. Ponadto, na życzenie, oferujemy okucia w atrakcyjnej wizualnie wersji premium design, w której zaczepy zintegrowane są dyskretnie z listwą wykończeniową. Daje to producentom swobodę w projektowaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. 

ECO SLIDE CO firmy SIEGENIA

Wysokiej jakości wykonanie: elementy ryglujące, które spełniająwymagania klasy RC2 i zaczepy, które można zintegrować z listwąwykończeniową to połączenie bezpieczeństwa i dobrego wzornictwa. 

Wydajne rozwiązanie dostępne do różnych systemów profili

Możliwości, jakie daje system ECO SLIDE CO, widoczne są już na etapie wdrożenia i procesu produkcji. W pierwszej fazie wprowadzania na rynek okucie będzie dostępne do systemów przesuwnych Gealan (Smoovio) i Rehau (Synego Slide); kolejne systemy profili są w przygotowaniu. Uniwersalne zastosowanie nowego rozwiązania pozwala producentom na zwiększenie różnorodności oferty i większą swobodę w zakresie projektowania konstrukcji przesuwnych. Wykorzystanie sprawdzonego okucia obwiedniowego TITAN zapewnia oszczędność czasu i kosztów produkcji. Do funkcjonowania konstrukcji przesuwnej wymagane jest zastosowanie jedynie kilku dodatkowych elementów i tylko jednej wielofunkcyjnej szyny do ramy. W ten sposób gwarantujemy ekonomiczność i wydajność procesów – od magazynowania po montaż. 

» Więcej informacji na: www.siegenia.com/pl

Artykuł promocyjny

SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
46-203, Kluczbork
ul. Ossowskiego 64
tel.: 077 4477700
fax.: 077 4477720