Reklama
Wyświetlenia 4125
2 sierpnia 2023

Aplikacja FAKRO Smart: wyższy komfort, bezpieczeństwo i oszczędności

Aplikacja FAKRO Smart: wyższy komfort, bezpieczeństwo i oszczędności
fot. FAKRO | Aplikacja FAKRO Smart: wyższy komfort, bezpieczeństwo i oszczędności

FAKRO z dumą prezentuje swoją aplikację FAKRO Smart. Ta innowacyjna aplikacja ma za zadanie wprowadzić inteligentne rozwiązania do każdego domu, podnosząc komfort życia, zapewniając pełne bezpieczeństwo i oszczędności. Dodatkowo aplikacja pozwala na indywidualne dostosowanie systemu do potrzeb domowników, zapewniając jeszcze większą wygodę użytkowania.

Główne korzyści z użytkowania aplikacji FAKRO Smart

1. Wyższy komfort życia: Dzięki integracji urządzeń sterowanych elektrycznie dom będzie „myślał” za domowników, zapewniając łatwiejsze i bardziej komfortowe funkcjonowanie w codziennym życiu.

2. Pełne bezpieczeństwo: System FAKRO smartHome chroni domowników przed skutkami włamania, pożaru i zalania, a także pozwala na monitorowanie stanu okien, drzwi oraz urządzeń elektrycznych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych, dzieci i osób o obniżonej sprawności, które mogą czuć się bardziej zabezpieczone.

3. Oszczędności: Aplikacja umożliwia konfigurację systemu w taki sposób, aby dom oszczędzał energię elektryczną i cieplną, co pozwoli zaoszczędzić na kosztach użytkowania.

4. Wolny czas: Korzystając z FAKRO smartHome, można skupić się na odpoczynku, ponieważ inteligentne rozwiązania sprawiają, że dom funkcjonuje samodzielnie, pozwalając nam zaoszczędzić cenny czas na inne aktywności.

5. Zdrowie: Dzięki zastosowaniom inteligentnych rozwiązań dom może dbać o optymalną ilość naturalnego światła w pomieszczeniach, odpowiednią temperaturę oraz jakość powietrza, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie mieszkańców.

6. Indywidualne rozwiązania: Aplikacja FAKRO Smart pozwala na modyfikację systemu w dowolnym zakresie, pozwalając na dodawanie kolejnych urządzeń i czujników, które najlepiej dopasowują się do potrzeb i preferencji domowników.

Aplikacja FAKRO Smart pozwala zarządzać także innymi urządzeniami w domu (w ramach systemu TUYA), umożliwia tworzenie scenariuszy, pozwala na łatwe i bezpośrednie zakupy w sklepie internetowym FAKRO oraz dostarcza wartościowych porad na blogu FAKRO. Ponadto aplikacja jest w pełni zintegrowana z serwisami głosowymi, takimi jak Alexa i Asystent Google, co umożliwia wygodne sterowanie urządzeniami za pomocą poleceń głosowych.

Urządzenia FAKRO kompatybilne z FAKRO Smart współpracują również z innymi aplikacjami obsługującymi system Tuya Smart – nowoczesnym systemem inteligentnego sterowania opartym na technologii IoT (Internet Rzeczy) oraz sieci 2,4 GHz Wi-Fi. Dzięki temu można w prosty i wygodny sposób stworzyć inteligentny dom, unikając konieczności kucia ścian i kosztownego rozprowadzania przewodowego. Szeroki wachlarz urządzeń Tuya Smart gwarantuje tanie i proste w obsłudze rozwiązanie dla wszystkich poszukujących inteligentnych rozwiązań.

» Zapraszamy do pobrania aplikacji z oficjalnego sklepu Google Play

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33