Reklama
Wyświetlenia 4310
1 sierpnia 2023

Promocja AWILUX na wybrane okucia i kontaktrony do okien PVC

Promocja na wybrane okucia i kontaktrony do okien PVC od AWILUX
fot. AWILUX | Promocja na wybrane okucia i kontaktrony do okien PVC od AWILUX

Na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać, dlatego warto pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu okna i zamontować w nich np. kontaktrony. Jednak, aby taki wydatek nie obciążył domowych finansów, warto sięgnąć po zarówno dobre, jak i atrakcyjne cenowo rozwiązania. Z tego względu AWILUX obniżył ceny ukrytych zawiasów TopSelect oraz różnego rodzaju kontaktronów średnio o 15%.

AWILUX postanowił obniżyć ceny na ukryte zawiasy oraz wszelkiego rodzaju kontaktrony – zarówno te służące do ochrony domu przed włamaniem czy sterowaniu klimatyzacją, jak i te używane przy inteligentnym zarządzaniu domem, mieszkaniem czy innym budynkiem, stosowane w oknach PVC. Obniżka cen będzie trwać od 1 sierpnia do 30 września.

Okucia z ukrytymi zawiasami w promocji

Okucie TopSelect jest ukryte w luzie wrębowym. Dzięki takiej konstrukcji zawiasy są niewidoczne przy zamkniętym oknie, co wpływa bardzo pozytywnie na estetykę okna. W przypadku standardowych zawiasów widoczne są osłony, które dodatkowo dostępne są tylko w niewielkiej liczbie wzorów/kolorów.

Oprócz walorów estetycznych, okucie wpływa również na izolacyjność cieplną całej konstrukcji. Zawiasy są w całości schowane w suchej komorze pomiędzy skrzydłem a ramą okna, dzięki temu nie powstaje mostek termiczny, a na całym obwodzie skrzydła zachowana jest ciągłość uszczelki.

Kontaktrony tańsze o 15%

Kontaktrony to niewielkie czujniki, które montuje się między ramą a skrzydłem – z zewnątrz są całkowicie niewidoczne. Choć stanowią jedną z ważniejszych części systemu alarmowego lub systemu kontroli dostępu, ich budowa jest bardzo prosta. Składają się z dwóch elementów – magnesu oraz czujnika kontaktronowego. Podczas otwarcia okna z kontaktronem system wykrywa brak zamkniętego obwodu elektromagnetycznego i uruchamia alarm. To bardzo dobry sposób na zapobieganie włamaniom do mieszkania. Kontaktrony w oknach informują nas o incydencie jeszcze zanim włamywacz dostanie się do wnętrza domu lub mieszkania, co daje dużą przewagę czasową nad niepożądanym gościem. 

Kontaktrony można też stosować w przypadku wyposażenia obiektu w klimatyzację. Wówczas otwarcie okna spowoduje wyłączenie systemu klimatyzacyjnego. Natomiast w systemach domów inteligentnych kontaktrony mogą pełnić rolę czujników i mogą być wykorzystywane do optymalizacji ogrzewania – otwarcie okna wysyła sygnał o zmianie zapotrzebowania na energię, a specjalne oprogramowanie uruchomi lub wyłączy piec. Kontaktrony to wyjątkowo efektywne rozwiązanie, które zapewni nam komfort i ułatwi życie na wielu płaszczyznach.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
AWILUX Polska Sp. z o.o Sp.k.
64-100, Leszno
ul. Budowlanych 9
tel.: +48 65 525 42 90
fax.: +48 65 525 42 91