Reklama
Wyświetlenia 3769
1 sierpnia 2023

Poradnik wyboru żaluzji zewnętrznych – zalety systemów MORAD

MORAD – Lamele promocja lato 2023
fot. MORAD | MORAD – Lamele promocja lato 2023

Oferta MORAD to połączenie wysokiej jakości, innowacyjności i estetyki, które wspólnie tworzą produkty dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb klientów.

Systemy lameli marki MORAD są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach: od osłon przed słońcem do zabudowy zewnętrznej obiektów budowlanych, klimatyzatorów i innych urządzeń. Są one również doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zminimalizować koszty eksploatacji budynku poprzez redukcję ciepła przedostającego się do wnętrza.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie i najlepsze materiały, takie jak tłoczone profile aluminiowe, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Nasze systemy są nie tylko wydajne, ale również estetyczne – nadają nowoczesny wygląd każdej fasadzie budynku – wyjaśniają przedstawiciele firmy MORAD. 

MORAD jest znanym i cenionym na rynku producentem systemów lameli. Jego produkty są tworzone z myślą o użytkownikach, dlatego są ciągle rozwijane i modernizowane zgodnie z sugestiami i potrzebami klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonania się, jak nasze systemy lameli mogą poprawić komfort i efektywność Twojego budynku. Z nami, nowoczesność i funkcjonalność idą w parze z estetyką i jakością – zachęcają do przyjrzenia się ich ofercie przedstawiciele MORAD. 

1. MD-160 – system tłoczonych, akustycznych ścianek lamelowych MORAD Sonar MD-160 stosuje się do zabudowy zewnętrznej na obiektach budowlanych. Charakterystyczną cechą systemu jest przekrój fizyczny 35,5% przy akustycznej izolacyjności osiągniętej na poziomie 12 (-1,-2) dB.

Zastosowanie:

» wygłuszanie urządzeń technicznych 

» zabudowa zewnętrzna klimatyzatorów i innych urządzeń

Cena: od 859 zł/m²

2. System MORAD ELIPTIC ME-100 – stosowany do osłony przed słońcem budynków, szklanych fasad, otworów okiennych i innych. Poprzez redukcję ciepła przedostającego się do budynku system pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji związane z odprowadzaniem ciepła z budynku. System lameli eliptycznych to system stałych lub ruchomych żaluzji fasadowych wykonanych z tłoczonych profili aluminiowych. Lamele zamontowane są na aluminiowych uchwytach lub na stalowych konstrukcjach.

Cena: od 387 zł/m²

3. System MORAD ML-52E to rozwinięcie dobrze znanego i ocenianego pozytywnie systemu ML-52, który został zmodernizowany w oparciu o sugestie architektów oraz wykonawców. Główną zmianą jest głębokość żaluzji – została ona pomniejszona do 35 mm, co umożliwia licowanie się ze standardowym profilem o przekroju 40 mm. 

Cena: od 219 zł/m²

4. System MORAD ML-92 to system ścian lamelowych o pośrednim rozmiarze pomiędzy najmniejszym systemem MORAD ML-52 a największym MORAD ML-119 w gamie systemów o profilu w kształcie litery Z. 

Cena: od 198 zł/m²

5. System MORAD ELIPTIC MS-97 jest systemem tłoczonych profili aluminiowych służących do ochrony przeciwsłonecznej. Zabudowa fasad budynków poprawiająca walory estetyczne. Rozstaw oraz kąt nachylenia zapewnia dobre parametry związane z przepływem powietrza, obniżoną przepustowość światła oraz możliwość stosowania konstrukcji wsporczych o dłuższym rozstawie. 

Cena:  od 229 zł/m²

Pełna oferta na: morad.pl/files/Morad-PROMOCJA-lamele-lato-2023

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MORAD Sp. z o.o.
83-300, Kartuzy
ul. Kościerska 13
tel.: +48 58 694-91-07
fax.: +48 58 694-91-91