Reklama
Wyświetlenia 3985
1 sierpnia 2023

IGLO ENERGY ALUCOVER – nowość w ofercie DRUTEX

IGLO ENERGY ALUCOVER – nowość w ofercie DRUTEX
fot. DRUTEX | IGLO ENERGY ALUCOVER – nowość w ofercie DRUTEX

DRUTEX poszerzył ofertę o nowy system okienny Iglo Energy Alucover. To okno PVC z nakładką aluminiową – rozwiązanie energooszczędne i bezpieczne, a także zgodne z najnowszymi trendami i gwarancją najwyższej jakości.

Iglo Energy Alucover to kolejna nowość w ofercie firmy DRUTEX, która powstała w wyniku połączenia systemu PVC Iglo Energy z nakładką aluminiową montowaną od zewnętrznej strony okna. Dzięki temu uzyskano wysokie parametry izolacji termicznej oraz unikalny design. Nowoczesne okna wyposażone w uszczelkę centralną ze spienionego EPDM już w standardzie posiadają:

» pakiet szklenia 3-szybowego z ciepłą ramą Swisspacer Ultimate o Ug = 0,5 W/m²K

» cztery zaczepy antywyważeniowe;

» prostokątną listwę przyszybową;

» klamkę okienną Dublin.

IGLO ENERGY ALUCOVER – nowość w ofercie DRUTEX

Nakładka aluminiowa występuje w dwóch opcjach wykończenia narożników. Podstawową jest łączenie mechaniczne – zagniatanie. Opcją dodatkową jest spawanie narożne, które pozwala na uzyskanie jednolitego łączenia (nie widać spawu). Kolor okładzin aluminiowych można wybierać z szerokiej palety ponad 200 kolorów RAL. W standardzie oferowane są farby matowe, a w opcji dodatkowej klient ma do dyspozycji farby metaliczne i drewnopodobne. Dla części okna wykonanego z PVC dostępna jest pełna paleta ponad 30 oklein. Połączenie kolorystyki okien PVC z aluminium daję wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne wnętrz  fasad budynku.

Krok po kroku, od blisko 40 lat

DRUTEX, od 1985 roku, etap po etapie, osiąga kolejne sukcesy, dynamicznie rozwijając swój nowoczesny potencjał produkcyjny, globalną siłę marki, międzynarodową sieć sprzedaży i rozbudowując ofertę. Składają się na nią okna i drzwi z PVC, aluminium i drewna, żaluzje i rolety fasadowe, ogrody zimowe, fasady czy systemy tarasowe. Wszystkie produkty powstają w firmie od A do Z – zawsze na indywidualne zamówienie. Trafiają one do kilkudziesięciu krajów na sześciu kontynentach. Eksport to obecnie już 80 procent łącznej produkcji.

Logistyka, sprawność i szybkość działania to jedne z wielu wizytówek firmy DRUTEX. Najlepszym potwierdzeniem tego są rekordowo krótkie, nawet 7-dniowe terminy realizacji zamówień wraz z dostawą w całej Europie – i to przy produkcji wyłącznie na indywidualne zamówienie, dla konkretnego klienta. DRUTEX dysponuje własną flotą ponad 650 nowoczesnych pojazdów.

Dynamiczny rozwój

W ostatnich latach DRUTEX nie zwalniał tempa w pokonywaniu kolejnych etapów dynamicznego rozwoju. Setki milionów złotych przeznaczonych na inwestycje w rozbudowę powierzchni produkcyjnych, biurowych, magazynowych i warsztatowych, rozwój innowacyjnego zaplecza technologicznego oraz powiększenie własnego taboru nowoczesnych pojazdów pozwoliły na zajęcie miejsca w czołówce światowego peletonu i odnoszenie kolejnych sukcesów na krajowym i zagranicznym rynku stolarki okienno-drzwiowej. Tylko w tym roku firma odda do użytku nowoczesny budynek biurowy, a także zakończy rozbudowę hali do produkcji stolarki aluminiowej o powierzchni 7 tys. mkw. Tym samym powierzchnia produkcyjna zwiększy się do niemal 120 tys. mkw.

Marka o zasięgu globalnym

DRUTEX inwestuje także w rozpoznawalność swojej marki. Jednym z działań podejmowanych na tej płaszczyźnie jest udział w międzynarodowych targach budowlanych nie tylko w Europie, ale także za oceanem. Tylko w tym roku, poza monachijską wystawą BAU i targami w Barcelonie, producent uczestniczył w jednych z najważniejszych na amerykańskim rynku targach NAHB International Builders Show w Las Vegas.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103