Reklama
Wyświetlenia 3751
1 sierpnia 2023

FAKRO uczestnikiem Kongresu 60 Milionów

FAKRO uczestnikiem Kongresu 60 Milionów
fot. FAKRO | FAKRO uczestnikiem Kongresu 60 Milionów

FAKRO było jednym z uczestników kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów, który w tym roku został zorganizowany w Rzeszowie. W ramach wydarzenia odbyło się wiele ciekawych paneli dyskusyjnych dotyczących wyzwań współczesnego świata. W dyskusji poświęconej wyzwaniom branży producentów materiałów budowlanych uczestniczył także przedstawiciel FAKRO.

Nazwa Kongresu odzwierciedlała ogólną liczbę Polaków i osób polskiego pochodzenia na całym świecie, przekraczającą 60 milionów. Wydarzenie to po raz pierwszy miało miejsce w Miami w 2018 roku, a w kolejnych latach organizowane było w różnych miastach w USA i Europie, takich jak Londyn, Berlin czy Nowy Jork.

Branża producentów materiałów budowlanych stoi przed wieloma wyzwaniami związanymi z ochroną środowiska, innowacjami, konkurencją, zgodnością z regulacjami oraz efektywnością produkcji. Sukces wymaga stałego dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych i wprowadzania rozwiązań, które spełniają oczekiwania klientów oraz przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju całej branży – komentuje Paweł Szewczyk, Kierownik Rynku Europa Zachodnia w FAKRO, reprezentujący firmę podczas panelu dyskusyjnego „Wyzwania branży producentów materiałów budowlanych”.

W ramach kongresu odbyły się ciekawe dyskusyjne, podczas których poruszone zostały m.in. kwestie związane ze sztuczną inteligencją, innowacjami w branży medycznej czy globalnym rynkiem żywności roślinnej i ekologicznej. Dla uczestników kongresu przewidziano wiele urozmaiceń, które pozwoliły również lepiej poznać turystyczną ofertę Podkarpacia, w tym atrakcje wodno-sportowe w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Zwieńczeniem Kongresu był tradycyjnie elegancki bankiet. Tegoroczna edycja Kongresu 60 Milionów odbyła się w dniach 13-15 lipca br. w Rzeszowie.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33