Reklama
Wyświetlenia 4274
28 lipca 2023

Nyskie Mistrzostwa Siatkówki Plażowej z All Windows Group

Nyskie Mistrzostwa Siatkówki Plażowej z All Windows Group
fot. All Windows Group | Nyskie Mistrzostwa Siatkówki Plażowej z All Windows Group

Wielkie emocje oraz wspaniała sportowa atmosfera! Już od dwóch lat All Windows Group aktywnie uczestniczy w największym projekcie siatkówki plażowej w regionie Beach VolleyBall Nysa. 

Również w tym roku nie mogło zabraknąć nyskiego producenta stolarki. W ramach organizowanych Mistrzostw Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn 2023 odbył się również turniej eliminacyjny All Windows Group Summer Cup, w którym zmierzyło się łącznie 35 drużyn. 

All Windows Group intensywnie współpracuje z lokalną społecznością, podejmując działania sponsoringowe w zakresie sportu, nauki oraz angażuje się w liczne akcje charytatywne. Polityka społecznej odpowiedzialności jest wpisana w historie oraz strategie działania firmy. Klub Siatkarski Beach Volley Nysa powstał w 2021 roku głównie z myślą o organizacji turniejów siatkówki plażowej i propagowaniu tej dyscypliny. Do klubu należą byli zawodowi siatkarze halowi, plażowi oraz trenerzy tej dyscypliny, którzy przyczyniają się do organizowania eventów na najwyższym poziomie sportowym.

Nyskie Mistrzostwa Siatkówki Plażowej z All Windows Group

All Windows Group dziękuje organizatorom za niezapomniane emocje oraz wspaniałą, sportową inicjatywę! 

Redaktor:

All Windows Group
48-303, Nysa
Karpacka 6
tel.: +48 (77) 4338180