Reklama
Wyświetlenia 3708
28 lipca 2023

FAKRO sponsorem obchodów z okazji 125-lecia szkoły

FAKRO sponsorem obchodów z okazji 125-lecia szkoły
fot. FAKRO | FAKRO sponsorem obchodów z okazji 125-lecia szkoły

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Jagiełły w Nowym Sączu obchodziła w tym roku jubileusz 125-lecia powstania. FAKRO było sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia.

Obchody trwały 2 dni, rozpoczęły się 19 czerwca uroczystą mszą świętą. Dzień później w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się jubileuszowe spotkanie dyrekcji szkoły, uczniów, rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy wspierać tak ważne wydarzenie w życiu szkoły: jej dyrekcji, uczniów i rodziców. Dla nas, jako firmy lokalnej, jest to nie tylko hołd złożony instytucji o tak bogatej historii, ale również okazja do wsparcia edukacji i rozwoju młodych ludzi. Wierzymy, że inwestowanie w przyszłość poprzez edukację jest kluczowe dla rozwoju społeczeństwa. Gratulujemy szkole jubileuszu i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą – komentuje Krystyna Kronenberger, Współwłaścicielka FAKRO.

Na scenie wystąpili uczniowie szkoły. Ubrani w piękne stroje przedstawili historię patrona szkoły, Króla Władysława Jagiełły. Przygotowali także pokazy tańca średniowiecznego i współczesnego. Obchodom towarzyszyło wiele emocji i wzruszeń. Jubileusz 125 lat historii jest potwierdzeniem silnej tradycji szkoły oraz niezachwianej wiary wielu pokoleń w misję edukacyjną.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33