Reklama
Wyświetlenia 3740
27 lipca 2023

Poradnik ALUMASTER 4: Przezorny zawsze ubezpieczony

Poradnik ALUMASTER 4: Przezorny zawsze ubezpieczony
fot. ALUMASTER | Poradnik ALUMASTER 4: Przezorny zawsze ubezpieczony

Najnowszy cykl publikacji PORADNIK ALUMASTER zawiera najważniejsze informacje na temat błędów najczęściej popełnianych przez monterów, które w zdecydowany sposób wpływają na niewłaściwe funkcjonowanie techniki progowej i drzwiowej, a co za tym idzie – na negatywną opinię klienta.

Mamy nadzieję, że nasza seria zainteresuje Państwa i sprawi, że wielu z Was uniknie przysłowiowego wyważania otwartych drzwi. Swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami oraz radą dzielić się będą nasi doradcy techniczni – mówią przedstawiciele ALUMASTER POLSKA.

Poradnik ALUMASTER 4: Przezorny zawsze ubezpieczony

Zdarza się, że producenci stolarki szukają oszczędności w niewłaściwy sposób i w nieodpowiednim miejscu, kosztem jakości i funkcjonalności wyrobu końcowego. Jednym z takich niepokojących zjawisk jest rezygnacja – na etapie produkcji – z kości montażowych. Te niewielkie elementy są dodatkowym zabezpieczeniem i wzmocnieniem zgrzewanych naroży, usztywnieniem konstrukcji.

Kości zgrzewneKości zgrzewneKości zgrzewne

Kości zgrzewne to wbrew pozorom ważny element wzmacniający konstrukcję drzwi i okna

Błędne jest przekonanie, że ich pominięcie w procesie produkcyjnym nie wpływa negatywnie na całą konstrukcję okien i drzwi. Nawet jeśli na początku klienci nie zgłaszają nieprawidłowości to w dalszym procesie użytkowania stolarka może ulegać rozszczelnieniu, a także tzw. przekaszaniu. To w konsekwencji przysparza reklamacji, a co za tym idzie – dodatkowych, nieplanowanych kosztów, poważnie rzutujących na dobre imię producenta i jego marki. Pamiętajmy więc: nigdy nie oszczędzajmy na jakości!

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23