Reklama
Wyświetlenia 3615
27 lipca 2023

FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna

FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna
fot. FAKRO | FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna

FAKRO sponsoruje klub kobiecej piłki nożnej, angażując się w rozwijanie sportowych pasji wśród dziewcząt i kobiet. Drużyna UKS 3 Staszkówka Jelna to odnoszący wiele sukcesów klub sportowy, który niedawno zdobył brązowy medal w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Kobiet U-17 w Futsalu, dowodząc zaangażowania i wysokiego poziomu umiejętności zawodniczek.

Klub utrzymuje się na pierwszym poziomie rozgrywek ligowych, będąc jedynym zespołem w regionie, co podkreśla jego wyjątkowość i znaczenie dla lokalnej społeczności sportowej. UKS 3 Staszkówka Jelna skupia zawodniczki z różnych miejscowości z powiatu nowosądeckiego, rejonu limanowskiego oraz gorlickiego, tworząc silną więź wśród lokalnej społeczności i inspirując młode pokolenia do uprawiania sportu na najwyższym poziomie.

Wspierając klub UKS 3 Staszkówka Jelna, FAKRO współuczestniczy w promowaniu kobiecej piłki nożnej w Polsce. Piłka nożna dla dziewcząt i kobiet zdobywa coraz większą popularność, a liczba piłkarek nożnych w kraju przewyższa już koszykarki i piłkarki ręczne. Chętnie angażujemy się w działania na rzecz lokalnej społeczności, widząc w tym partnerstwie możliwość wpływania na pozytywną zmianę i rozwijanie pasji sportowych wśród młodego pokolenia – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

FAKRO wspiera kobiecą drużynę piłki nożnej z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna

Warto podkreślić, że jedną z czołowych zawodniczek klubu UKS 3 Staszkówka Jelna jest Paulina Tomasiak, która reprezentuje Polskę na międzynarodowej arenie. Jej obecność w reprezentacji Polski jest dowodem wysokiego poziomu funkcjonowania klubu, a także potwierdzeniem, że inwestycja w rozwój młodych zawodniczek przynosi wymierne efekty.

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33