Reklama
Wyświetlenia 4178
26 lipca 2023

STOLLAR SMART – inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home

STOLLAR SMART – inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home
fot. STOLLAR | STOLLAR SMART – inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home

STOLLAR Systemy Okienne, firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży okien na terenie Polski i Europy, wychodzi naprzeciw nowej rzeczywistości i potrzebom swoich klientów, otwierając jeden z największych w regionie Showroom STOLLAR SMART HOME.

Salon wystawowy ma ponad 300 mkw. interaktywnej ekspozycji produktów, dzięki którym wyposażymy swój dom w najnowocześniejsze rozwiązania SMART HOME, za pomocą których poprawimy komfort i bezpieczeństwo naszego domu lub mieszkania. 

STOLLAR SMART – inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home

Jak deklaruje producent, dostępne w salonie rozwiązania w prosty sposób wyposażą dom w inteligentne okna i drzwi, które słuchają potrzeb domowników i wyręczają ich każdego dnia. Showroom STOLLAR to również rozwiązania, dzięki którym istnieje możliwość sterowania oświetleniem, temperaturą, napędem bram garażowych, rolet. Wszystko to z jednego pilota w oparciu o jeden przyjazny system – wszystkie czujniki współpracują ze sobą oraz się w pełni synchronizują.

Co więcej, to funkcjonalne systemy, które pozwalają na zarządzanie gospodarstwem domowym z każdego miejsca na ziemi. Warto również dodać, że system SMART HOME jest idealny do zastosowania w domach nowo budowanych, jak i remontowanych, ponieważ dzięki rozwiązaniu firmy Stollar, w każdej chwili możemy dodać do posiadanej instalacji kolejne urządzenia i rozbudowywać system. Inteligentnym domem możemy sterować za pomocą smartfona, centrali czy panelu sterowania – wyjaśnia Dyrektor Operacyjny Pan Kasper Godlewski.

STOLLAR SMART – inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home

Należy pamiętać, że istnieje wiele systemów inteligentnego domu dostępnych na rynku. To, który system powinniśmy wybrać, zależy od naszych indywidualnych potrzeb i potrzeb innych domowników. Warto wiedzieć, że w zależności od zaawansowania Smart Domu cena może zawierać: czujniki dymu i zalania, czujniki jakości powietrza, czujniki ruchu, czujniki naruszenia drzwi i okien, czujniki niekontrolowanego otwarcia, czujniki oświetlenia, systemy bezpieczeństwa czy też systemy automatycznego otwierania/zamykania bram, drzwi garażowych, żaluzji czy też innych urządzeń. 

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, w jak łatwy sposób za kilkadziesiąt złotych można uratować swój dom przed zalaniem czy pożarem. Warto przemyśleć taki zakup również w celu poznania technologii dostępnej na rynku. Każdy z nas słyszał o przypadkach, gdy po pęknięciu rury lokal został doszczętnie zalany. W takim przypadku po wykryciu nawet najmniejszej wilgoci czujnik może poinformować nas oraz naszych bliskich o zagrożeniu w dowolnie wybranej przez nas formie.

Decyzja o wyborze konkretnych rozwiązań do domu nie musi być trudna. Już teraz można zobaczyć i przetestować wszystkie innowacyjne urządzenia właśnie w Stollar Smart przy ulicy Wojska Polskiego 62 w Suwałkach. Firma Stollar deklaruje, że jej wykwalifikowani specjaliści bardzo chętnie przedstawią wszystkie rozwiązania stosowane w inteligentnych oknach i drzwiach oraz pomogą dobrać systemy Smart Home dostosowane do indywidualnych potrzeb. Prócz standardowego doradztwa istnieje możliwość zamówienia indywidualnego audytu budynku względem potrzeb. 

Wielkie otwarcie Salonu Stollar Smart odbyło się 1 lipca 2023 roku i zgromadziło tłumy zwiedzających. Podczas wydarzenia przedstawiciele producenta zaprezentowali nie tylko inteligentne okna i drzwi, produkowane przez firmę Stollar Systemy Okienne, ale również rozwiązania, które sprawiają, że codzienne czynności zostają sprowadzone do jednego kliknięcia telefonu lub pilota. 

Redaktor:

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna
16-400, Suwałki
ul. Północna 50a
tel.: +48 87 562-69-69
fax.: +48 87 562-69-70