Reklama
Wyświetlenia 4151
24 lipca 2023

Systemy mechanicznego odprowadzania dymu, ciepła oraz gazów

Systemy mechanicznego odprowadzania dymu, ciepła oraz gazów
fot. D+H Polska | Systemy mechanicznego odprowadzania dymu, ciepła oraz gazów

Dostępna jest nowa broszura D+H Polska w całości poświęcona systemom mechanicznym do odprowadzania dymu, ciepła oraz gazów. 

W nowej broszurze znajdziemy w informacje o systemie DH-SMW-1 służącym oddymianiu z mechaniczną kompensacją klatek schodowych i szybów windowych. DH-SMW-1 pozwala ukierunkować przepływ gazów w stronę otworów oddymiających, a dzięki czujnikowi kontroli ciśnienia reguluje strumień powietrza kompensacyjnego w zależności od zmieniających się warunków. 

D+H Polska prezentujemy ponadto system DH-SMW-2 dedykowany do usuwania dymu, ciepła i gazów m.in. z garaży, parkingów wielokondygnacyjnych, obiektów wielkokubaturowych czy tuneli drogowych. System umożliwia bezpieczną ewakuację i pracę służb ratowniczych oraz ochronę konstrukcji budynku, a podczas podstawowej eksploatacji garaży może sterować wentylacją bytową, zapewniając właściwą jakość powietrza.

Sercem obu systemów jest centrala TSZ-200 przeznaczona do sterowania, monitorowania i zasilania urządzeń przeciwpożarowych stosowanych w systemach kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz wentylacji pożarowej i bytowej.

» Wersja elektroniczna broszury do pobrania

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
D+H Polska sp. z o.o.
51-180, Wrocław
ul. Polanowicka Północna 8
tel.: 071 3235250