Reklama
Wyświetlenia 3738
24 lipca 2023

Nowa linia okien LIV LINE w ofercie Stollar Systemy Okienne

Nowa linia okien LIV LINE w ofercie Stollar Systemy Okienne
fot. STOLLAR | Nowa linia okien LIV LINE w ofercie Stollar Systemy Okienne

Z myślą o nowoczesnym budownictwie, zmieniających się trendach oraz coraz wyższych oczekiwaniach rynku firma Stollar Systemy Okienne uzupełnia swoją ofertę okien PVC o system LIV LINE.

System LIV LINE to produkt o wysokich właściwościach technicznych. Dodatkowo ponadprzeciętna odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że okna pozostaną w doskonałym stanie przez wiele lat, zachowując swój wyjątkowy wygląd i funkcjonalność. Charakterystycznym elementem LIV LINE jest precyzyjnie wykonany cienki zgrzew V-Perfect, który sprawia, że okna wykonane na tym systemie prezentują się niezwykle estetycznie. 

Dodatkowym atutem systemu LIV LINE jest niestandardowa paleta kolorów metalizujących AutomativeFinish, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki tej wyjątkowej ofercie klienci mają możliwość wyboru spośród bogatej gamy kolorów metalizujących, które nadają oknom niepowtarzalny, luksusowy wygląd. Paleta AutomativeFinish nie tylko dostarcza standardowych kolorów, ale również umożliwia tworzenie niebanalnych, spersonalizowanych rozwiązań, idealnie dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta oraz charakteru ich wnętrz.

Redaktor:

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna
16-400, Suwałki
ul. Północna 50a
tel.: +48 87 562-69-69
fax.: +48 87 562-69-70