Reklama
Wyświetlenia 4042
24 lipca 2023

FAKRO świętowało z dekarzami

FAKRO świętowało z dekarzami
fot. FAKRO | FAKRO świętowało z dekarzami

Ogólnopolski Dzień Dekarza to największe wydarzenie w branży dekarskiej w skali roku. Organizowane jest cyklicznie od 1999 roku przez jednego ze strategicznych partnerów FAKRO – Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. To okazja do świętowania w gronie dekarzy, ich rodzin oraz partnerów z branży budowlanej. Pośród wystawców – producentów branży stolarki dachowej – znalazło się także FAKRO.

Czekamy na to wydarzenie. Relacja z dekarzami to już nie tylko biznesowe partnerstwo. To przyjaźń. Spotykamy się, rozmawiamy na różne tematy, poznajemy swoje rodziny. Dekarze są ważną grupą, która każdego dnia poprzez swoją pracę i zaangażowanie przyczynia się także do sukcesu FAKRO. Życzymy Im wszystkiego, co najlepsze – pogody, tej na niebie i ducha – komentuje Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

Na stoisku FAKRO uczestnicy mogli wymieniać się doświadczeniami i zacieśniać relacje, skosztować lodów rzemieślniczych, regionalnych przysmaków z grilla (oscypek z żurawiną) czy piwa z regionalnego browaru starosądeckiego, napić się zimnej lemoniady i uczestniczyć w konkursie ekologicznym, podczas którego mogli wygrać atrakcyjne gadżety FAKRO.

Na zaproszenie FAKRO przyjechał również specjalista w dryblowaniu piłką, który nie tylko dał pokaz swoich talentów, ale także prowadził animacje dla dzieci oraz gry na mobilnym boisku piłkarskim. O miłą atmosferę na stoisku zadbał FAKROteam, na czele z Januszem Komurkiewiczem, Członkiem Zarządu ds. Marketingu oraz Pawłem Kołbonem, Kierownikiem Centrum Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

XXIII Ogólnopolski Dzień Dekarza odbył się 15 lipca br. w Biłgoraju

Redaktor:

FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33