Reklama
Wyświetlenia 4259
21 czerwca 2023

Efektowne drzwi stalowe Loft wchodzą do oferty Eko-Okien

Efektowne drzwi stalowe Loft wchodzą do oferty Eko-Okien
fot. Eko-Okna | Efektowne drzwi stalowe Loft wchodzą do oferty Eko-Okien

Loft, przeszklone drzwi stalowe, nie ukrywają swoich inspiracji stylistyką loftową. Nowy produkt w katalogu Eko-Okien skierowany jest do inwestorów tworzących nowoczesne, przestronne, pełne naturalnego światła wnętrza.

Eko-Okna S.A. wprowadzają do swojej oferty kolejny już produkt ze stali. Tym razem są to drzwi o krótkiej i wymownej nazwie Loft. System nie posiada przegrody termicznej, co oznacza, że jest przeznaczony tylko do wnętrz. I to wnętrz zdecydowanie nowoczesnych, gdyż nie posiada przylgi. Oferuje za to imponujące przeszklenia ze szprosami szerokości 20 mm, które można układać w dowolne konfiguracje, jeśli tylko wykonanie projektu jest technicznie możliwe. Producent przygotował 5 przykładowych układów, którymi można się sugerować.

Efektowne drzwi stalowe Loft wchodzą do oferty Eko-Okien

Drzwi Loft polecamy do wszystkich wnętrz, które powinny być przestronne i dobrze oświetlone – przedstawia system Sebastian Kostka, manager produktu. – Sprawdzą się w domach i mieszkaniach, ale też w biurach i w przestrzeni publicznej. Można z nich budować struktury jedno- i dwuskrzydłowe oraz tworzyć stałe ścianki działowe efektownie rozgraniczające przestrzeń. 

Wprowadzając do swojej oferty drzwi Loft, Eko-Okna otwierają się na nowego, doświadczonego partnera, specjalizującego się w produktach ze stali. Projektanci tworzący ten system blisko współpracowali z handlowcami, regularnie uwzględniając ich sugestie w procesie twórczym, dzięki czemu powstało rozwiązanie lepiej dopasowane do oczekiwań rynku. 

Producent podkreśla, że drzwi Loft będą posiadały dedykowane okucia, klamki i dodatki, różniące się od propozycji dostępnych dla drzwi już obecnych w ofercie, np. z systemu Unico XS. W celu poznania nowych propozycji oraz sprawdzenia ich dostępności, należy skontaktować się z działem handlowym firmy.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
Reklama
Krispol Scroller 180624