Reklama
Wyświetlenia 4310
26 maja 2023

Ubezpieczenie OKNOPLAST – więcej niż gwarancja

Ubezpieczenie OKNOPLAST – więcej niż gwarancja
fot. OKNOPLAST | Ubezpieczenie OKNOPLAST – więcej niż gwarancja

OKNOPLAST, ekspert w segmencie produkcji stolarki okiennej, oferuje swoim klientom bezpłatne ubezpieczenie nowych okien. Jest to swoiste rozszerzenie gwarancji, którą na swoje produkty daje producent. Ubezpieczenie będzie obowiązywać przez 12 miesięcy od dnia zakupu okien z możliwością jego przedłużenia. To pierwsze tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Wszystkie okna zakupione, a następnie zamontowane w okresie 3 miesięcy, będą objęte ubezpieczeniem realizowanym przez kolejne 12 miesięcy. Akcja potrwa do 31.03.2024. Gwarantowana przez OKNOPLAST ochrona obejmuje trzy rodzaje zdarzeń: stłuczenie szyby lub innego rodzaju uszkodzenie okna w wyniku zdarzeń losowych oraz szkodę spowodowaną włamaniem czy aktem wandalizmu. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które na polskim rynku nie było dotąd dostępne. 

Zakup okien jest długoterminową, poważną inwestycją, która może stanowić od 5 do nawet 10 procent kosztów budowy domu. W OKNOPLAST wiemy, że jakość naszych produktów ma kluczowe znaczenie dla komfortu życia, bezpieczeństwa oraz kosztów utrzymania ciepła w budynku. Ubezpieczenie OKNOPLAST jest cennym uzupełnieniem gwarancji, którą dajemy na nasze produkty i które wnosi do życia klienta więcej pewności i spokoju. Jest idealnym rozwiązaniem na wypadek zniszczenia okien w wyniku włamania lub gwałtownych zjawisk atmosferycznych – mówi Tomasz Radecki, dyrektor handlowy w Grupie OKNOPLAST.

Zakres oferty. Bezpłatna wymiana lub naprawa

Ubezpieczenie OKNOPLAST zapewnia pokrycie kosztów oraz organizację naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby czy okna. Serwis przypomina typową usługę warsztatową, realizowaną przez Autoryzowane Serwisy OKNOPLAST – bezgotówkowo i w domu klienta. Dzięki temu naprawa okna czy wymiana szyby nie powodują utraty gwarancji na produkt. Ponadto szkoda zgłoszona z tytułu tego ubezpieczenia nie wpływa na szkodowość w przypadku posiadania podstawowej polisy nieruchomości, co pomaga klientom zachować zniżki za bezszkodowe ubezpieczenie lokalu. Co szczególnie ważne, ubezpieczenie jest całkowicie bezpłatne przez pierwszy rok – wszystkie koszty pokrywa OKNOPLAST. Po upływie roku klient będzie miał możliwość przedłużenia świadczenia.

Poza naprawą lub wymianą okna, ubezpieczenie OKNOPLAST oferuje również interwencję służb ochroniarskich lub dodatkowe zabezpieczenie nieruchomości do czasu naprawy, by nie powiększyła się skala szkody. Górny limit kosztów, które pokrywa ubezpieczyciel, wynosi aż 21 000 zł na każde zakupione okno. 

Troska o nabywców naszych okien nie tylko w momencie sprzedaży, ale również po niej, jest nieodłącznym elementem naszej oferty. Jakość, która wyróżnia OKNOPLAST, nie ogranicza się jedynie do produktu, ale obejmuje wszystkie oferowane usługi. Ważny jest nie tylko sam produkt, ale również obsługa, montaż, gwarancja oraz zabezpieczenie przed szkodą, która nie powstała z winy producenta lub klienta – dodaje Tomasz Radecki, dyrektor handlowy OKNOPLAST.

Okna OKNOPLAST. Wszystkie powstają na specjalne zamówienie

OKNOPLAST to firma z ponad 28-letnim doświadczeniem, która zdobyła uznanie na rynkach Europy i Ameryki Północnej. Posiada 3500 salonów, 5 fabryk oraz zatrudnia ponad 3200 pracowników. Firma wykorzystuje w produkcji najlepsze materiały i technologie, współpracując z czołowymi europejskimi dostawcami komponentów, dzięki czemu okna są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Posiadając własne laboratoria i dział kontroli jakości, OKNOPLAST gwarantuje, że każde okno spełnia najwyższe wymagania w zakresie wytrzymałości, bezpieczeństwa i energooszczędności. Każde okno jest wykonywane na specjalne zamówienie, co pozwala na swobodny wybór wariantów, takich jak kolor, rozmiar, styl czy funkcjonalność. 

OKNOPLAST Sp. z o.o.
32-003, Podłęże
Ochmanów 117
tel.: 12 279 71 71
fax.: 12 279 71 72
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski