Reklama
Wyświetlenia 3814
25 maja 2023

Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast

Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast
fot. Dobroplast | Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast

System Smartline marki DOBROPLAST ma pozwalać cieszyć się najważniejszymi korzyściami zarówno podczas remontów, jak i budowy nowych domów. Ma stanowić idealne rozwiązanie dla osób szukających równowagi między ceną a jakością, które chcą mieć pewność, że inwestują w trwałe i solidne rozwiązania spełniające ich oczekiwania.

Na rynku istnieje wiele ofert okien, często w oparciu o najnowsze technologie i materiały do termoizolacji. Najważniejsze jest uzyskanie najlepszej jakości w przystępnej cenie. Okna Smartline to połączenie sprawdzonych profili marki Rehau z niezawodnymi częściami Winkhaus. Konstrukcje okien są solidne, trwałe oraz wyprodukowane w Polsce z myślą o lokalnych warunkach klimatycznych – tłumaczy Markus Skowron, dyrektor działu R&D w firmie Dobroplast.

Uzyskanie wysokiej izolacji termicznej w przypadku systemu Smartline było możliwe dzięki zastosowaniu profilu o wysokich parametrach Uf, niskiemu złożeniu i szkła o dobrych właściwościach termicznych. W ramach systemu Smartline dostępne są różne kształty i aż 28 wersji kolorystycznych, co umożliwia dostosowanie okien do indywidualnych potrzeb. 

Konstrukcja okien zapewnia wysoką sztywność i stabilność, dzięki czemu spełniają one nawet najwyższe wymagania statyczne. Okna posiadają dwa punkty antywyważeniowe, co zapewnia podwyższony poziom bezpieczeństwa (opcjonalnie można je rozszerzyć do klasy bezpieczeństwa RC2). System Smartline występuje w kilku wariantach: Classic (niezlicowane), Elegance (półzlizowane), Renovo Classic (niezlicowane), Renovo Elegance (niezlicowane).

» Dowiedz się więcej o linii produktów Smartline

Redaktor:

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
18-300, Zambrów
Stary Laskowiec 4
tel.: +48 86 276 35 00
Reklama