Reklama
Wyświetlenia 3708
25 maja 2023

Poznaj linię okien dachowych GreenView od FAKRO

GreenView od FAKRO
fot. FAKRO | GreenView od FAKRO

FAKRO, jedna z czołowych marek w branży okien dachowych, wprowadziła niedawno na rynek nowatorską linię okien dachowych GreenView. To rozwiązanie łączy wysoką energooszczędność, estetykę oraz funkcjonalność, spełniając oczekiwania współczesnych klientów, którzy dbają o środowisko, komfort oraz bezpieczeństwo swojej rodziny.

Energooszczędność na najwyższym poziomie

Okna dachowe GreenView od FAKRO charakteryzują się wysokim profilem skrzydła, trzyszybowym pakietem P50 oraz zaawansowaną technologią thermoPro, które razem gwarantują wysoką termoizolacyjność i energooszczędność. Wyroby z tej linii posiadają certyfikat Carbon Footprint Approved, co potwierdza ich niski ślad węglowy. Firma FAKRO, dbając o środowisko, wprowadza filozofię Go Green, którą przenika każdy aspekt ich działalności: od projektowania i planowania, aż po produkcję.

Styl i indywidualność

Okna GreenView są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz materiałowych, co pozwala na idealne dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Standardowa oferta obejmuje okna drewniane, malowane ekologicznymi lakierami wodnymi, a także wersję aluminiowo-tworzywową. 

Antracytowy kolor standardowy (RAL 7016) oraz nowoczesny design, z ergonomiczną klamką i atrakcyjnym kształtem oblachowania zewnętrznego, sprawiają, że okna GreenView idealnie wpisują się w trendy architektoniczne.

Komfort i bezpieczeństwo

Automatyczny nawiewnik, dostępny na zamówienie, pozwala na napływ optymalnej ilości świeżego powietrza, jednocześnie utrzymując ciepło we wnętrzu. GreenView oferuje również wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu systemu topSafe oraz szyby antywłamaniowej klasy P2A. Wysoka jakość dźwiękoizolacji sprawia, że okna GreenView zapewniają spokój i komfort w pomieszczeniach.

Zalety okien GreenView od FAKRO

1. Energooszczędność: okna GreenView posiadają wysoki współczynnik termoizolacji oraz trzyszybowy pakiet P50, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia. Dzięki technologii thermoPro okna te zapewniają doskonałą wysoką termiczną, redukując straty ciepła.

2. Ekologiczność: okna GreenView mają certyfikat Carbon Footprint Approved, co potwierdza ich niski ślad węglowy. Firma FAKRO stosuje filozofię Go Green, którą realizuje na każdym etapie produkcji: od projektowania po planowanie i produkcję, dbając przy tym o środowisko naturalne.

3. Estetyka i dopasowanie do potrzeb: GreenView oferuje różne wersje kolorystyczne i materiałowe, co pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych gustów i wymagań. Antracytowy kolor standardowy (RAL 7016) oraz nowoczesny design sprawiają, że okna te wpisują się w aktualne trendy architektoniczne.

GreenView od FAKRO

4. Komfort: okna GreenView zapewniają wysoką dźwiękoizolacyjność, co przekłada się na większy spokój i komfort w pomieszczeniach. Opcjonalny automatyczny nawiewnik pozwala na napływ optymalnej ilości świeżego powietrza, jednocześnie utrzymując ciepło we wnętrzu.

5. Bezpieczeństwo: podwyższony poziom bezpieczeństwa jest zagwarantowany dzięki zastosowaniu systemu topSafe oraz szyby antywłamaniowej klasy P2A. System topSafe wzmacnia konstrukcję okna, zwiększając jej odporność na włamanie.

6. Trwałość i jakość: okna GreenView są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność. FAKRO jest znane z solidności swoich produktów, co potwierdza także wieloletnia gwarancja oferowana na okna GreenView.

GreenView od FAKRO

7. Łatwość obsługi: ergonomiczna klamka umieszczona w dolnej części okna umożliwia łatwe i wygodne użytkowanie. Ponadto okna GreenView są kompatybilne z szeroką gamą akcesoriów FAKRO, takich jak rolety, markizy czy moskitiery, co pozwala na jeszcze większy komfort użytkowania.

8. Wsparcie dla inwestycji proekologicznych: wybierając okna GreenView, klienci wspierają inwestycje w technologie przyjazne środowisku, co może przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na planetę.

Podsumowanie 

FAKRO, jedna z czołowych marek w branży okien dachowych, wprowadza na rynek nowatorską linię okien dachowych GreenView. Okna te łączą wysoką energooszczędność, estetykę, funkcjonalność oraz dbałość o środowisko. GreenView oferuje wysoką termoizolację, niski ślad węglowy, różne wersje kolorystyczne i materiałowe, wysoką dźwiękoizolacyjność, podwyższone bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi. 

GreenView od FAKRO

Wybierając okna GreenView, klienci wspierają inwestycje w technologie przyjazne środowisku, co może przyczynić się do zmniejszenia negatywnego wpływu na planetę. FAKRO, dzięki wprowadzeniu linii GreenView, zaspokaja potrzeby współczesnych klientów, dążących do wysokiej jakości, funkcjonalności oraz ochrony środowiska.

renowa24.pl
52-014, Wrocław
Opolska 182
tel.: 71 711 950 00
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski