Reklama
Wyświetlenia 3803
25 maja 2023

Nowe biuro handlowe Yawal w Gdańsku

Nowe biuro handlowe Yawal w Gdańsku
fot. Yawal | Nowe biuro handlowe Yawal w Gdańsku

Yawal SA, producent innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, z dumą ogłasza otwarcie swojego nowego biura dla klientów w prestiżowym budynku Wave w Gdańsku. Ten strategiczny krok jest dowodem na dynamiczny rozwój i zaangażowanie w obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Nowe biuro handlowe Yawal nieprzypadkowo zlokalizowane jest w budynku Wave. Fasada powstała na innowacyjnym systemie YAWAL FA 50N – jest to też budynek referencyjny firmy. Ten wyjątkowy biurowiec został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach i ekologii. 

Budynek otrzymał prestiżowy certyfikat LEED Core&Shell – ten międzynarodowy i wielokryterialny system oceny potwierdza, że budynek jest zrównoważony, czyli powstał w myśl idei zrównoważonego rozwoju, jest przyjazny środowisku i został zaprojektowany oraz wybudowany zgodnie z najwyższymi standardami. Jest to zatem najlepsza referencja dla architektonicznych systemów YAWAL. 

Budynek Wave jest również znany ze swojego wyjątkowego designu i zaawansowanych technologii, stanowi więc idealne miejsce, aby firma mogła kontynuować misję dostarczania rozwiązań architektonicznych, które łączą innowację, funkcjonalność i estetykę. 

Wave w Gdańsku Wave w Gdańsku

Nowa lokalizacja to kolejny etap ekspansji i reorganizacji działań handlowych YAWAL-u. Firma chce być bliżej klientów i partnerów biznesowych, służyć swoją wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim szybciej reagować na potrzeby realizowanych w Północnej Polsce projektów.

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski