Reklama
Wyświetlenia 4282
24 maja 2023

30 lat MS więcej niż OKNA

30 lat MS więcej niż OKNA
fot. MS więcej niż OKNA | 30 lat MS więcej niż OKNA

Firma MS więcej niż OKNA obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na rynku. W ciągu trzech dekad producent wiele razy wyznaczał trendy i dokonywał przełomów w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC oraz otworowej ślusarki aluminiowej.

Zaangażowanie właścicieli w produkcję okien energooszczędnych przyczyniło się do ugruntowania pozycji firmy na rynku międzynarodowym oraz zdobycia licznych nagród i certyfikatów za jakość oferowanych produktów (m.in. wyróżnienia w rankingach TOPTEN Okna w latach 2022, 2019 i 2017 za konstrukcje FORMA, MSline i ALU LOOK).

W 2018 roku firma otworzyła nową halę produkcyjną, a obecnie trwają prace nad zakończeniem budowy centrum ekspozycyjno-szkoleniowego, które umożliwi eksponowanie systemów okiennych oraz przeprowadzanie szkoleń sprzedażowych, produktowych i montażowych. W planach firmy jest rozpoczęcie budowy kolejnej hali, co pozwoli na rozrost parku maszynowego i wprowadzenie nowoczesnych centrów obróbczych, które usprawnią produkcję wysokiej jakości okien.

Firma MS więcej niż OKNA to nie tylko producent okien, ale także przedsiębiorstwo, które dba o swoje otoczenie społeczne i naturalne. W ciągu trzech dekad działalności firma wsparła wiele działań charytatywnych oraz inwestycji w ochronę środowiska, co potwierdza jej zaangażowanie w rozwój zrównoważonej gospodarki. Nieustanne inwestowanie w rozwój i nowoczesne technologie, a także dbałość o zrównoważony rozwój świadczą o odpowiedzialnym podejściu przedsiębiorstwa do prowadzonej działalności.

Właściciele podkreślają, że 30-lecie istnienia to czas refleksji nad tym, co udało się osiągnąć, ale również moment na planowanie kolejnych działań i wyzwań. W tym celu spółka intensywnie pracuje nad innowacjami oraz doskonaleniem procesów produkcyjnych, aby sprostać coraz bardziej wymagającemu rynkowi.

MS więcej niż OKNA to nie tylko firma, ale także zespół ludzi z pasją, którzy stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności i oferowanych produktów. Z okazji 30-lecia istnienia na rynku spółka MS więcej niż OKNA dziękuje swoim Klientom za zaufanie oraz zorganizowała uroczystość dla swoich partnerów w Sopocie. Była to okazja do podziękowania współpracownikom, którzy przyczynili się do rozwoju firmy na przestrzeni 30 lat. Więcej o samym balu informowaliśmy we wcześniejszym materiale

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.
76-200, Słupsk
ul. Portowa 16
tel.: 059 8410800
fax.: 059 8410802
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski