Reklama
Wyświetlenia 3699
23 maja 2023

Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top Builder

Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top Builder
fot. YAWAL | Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top Builder

Systemy Moreview oraz DP 180 Primeview od Yawal ponownie zdobyły nagrodę w konkursie Top Builder. Tym razem wyróżnienia zostały przyznane w kategorii „Produkt rekomendowany po latach eksploatacji, zweryfikowany rynkowo”.

Konkurs Top Builder, organizowany przez miesięcznik Builder, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień w branży budowlanej, które nagradza najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach i w celu docenienia liderów w dziedzinie projektowania i konstrukcji. Statuetki podczas Gali Top Builder w Warszawie odebrali Artur Depta, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Yawal S.A. oraz Błażej Dobrowolski, Cofounder & Member of the Board Ypsos Sp. z o.o.

Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni tą nagrodą. Oba systemy zostały stworzone z dbałością o szczegóły, jakość wykonania oraz komfort użytkownika, biorąc pod uwagę potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dlatego traktujemy wyróżnienia Top Builder jako potwierdzenie i docenienie naszych wysiłków przez Klientów. Dziękujemy Kapitule Redakcji miesięcznika „Builder” za możliwość odebrania wyróżnień Top Builder – powiedział Artur Depta, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy Yawal S.A.

System DP 180 Primeview służy do wykonywania okien i drzwi podnoszono-przesuwnych do zabudowy zewnętrznej. Wpływa na obniżenie strat energii cieplnej, a co za tym idzie – na zmniejszenie kosztów eksploatacji obiektów, w których jest używany. Dodatkowo bezprogowa konstrukcja nie tylko ułatwia poruszanie się po mieszkaniu i optycznie powiększa przestrzeń, ale również pozwala na stworzenie wnętrza w stylu najnowszych trendów, gdzie dominują olbrzymie przeszklenia.

System Moreview z kolei gwarantuje nieograniczony dostęp do światła słonecznego dzięki 98% transparentności tafli szklanej. Konstrukcje oparte na tym systemie mogą sięgać nawet do 4 metrów wysokości, umożliwiając tworzenie praktycznie całych szklanych ścian we wnętrzu. Dla komfortu użytkownika system posiada mechanizm ułatwiający otwieranie i zamykanie ciężkich skrzydeł, co czyni go prostym w obsłudze nawet dla dzieci i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. 

Dodatkowo system Moreview pozwala na wymianę zużytych rolek jezdnych bez konieczności rozbierania całego skrzydła i jest wyposażony w niewidoczny dla użytkownika system odwodnienia liniowego. Jest to również system charakteryzujący się wysokim współczynnikiem izolacji termicznej i akustycznej, co pozwala na utrzymanie ciepłego i cichego wnętrza.

Dla jeszcze większego komfortu użytkownika, zarówno Primeview, jak i Moreview, mogą być zautomatyzowane. Oba systemy zostały już zastosowane w setkach realizacji, gdzie od kilku lat spełniają swoje zadania. Systemy Moreview i Primeview od Yawal zapewniają użytkownikom komfort, bezpieczeństwo oraz eliminują bariery pomiędzy wnętrzem a ogrodem.

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Reklama