Reklama
Wyświetlenia 4444
28 kwietnia 2023

Nowoczesne pergole aluminiowe Morad

Nowoczesne pergole aluminiowe Morad
fot. MORAD | Nowoczesne pergole aluminiowe Morad

Nowoczesne pergole aluminiowe to praktyczne i eleganckie systemy osłon zewnętrznych, zapewniające ochronę przed słońcem, deszczem oraz śniegiem. Lekkie i stabilne aluminium jest podstawą do kreacji atrakcyjnych aranżacji, których popularność wśród projektantów i inwestorów nie maleje. W ten trend wpisują się pergole Morad. Przybliżamy system MRS-200.

W dzisiejszych czasach przestronne pergole z aluminium są coraz częściej wykorzystywane nie tylko w prywatnych ogrodach, ale również w przestrzeni miejskiej. Dlatego ważne jest, aby nowoczesne pergole spełniały swoje podstawowe funkcje, ale jednocześnie oferowały coś ekstra.

 

Co wyróżnia pergole aluminiowe Morad?

Po pierwsze, modułowa konstrukcja, która pozwala na dowolną konfigurację i zestawianie pojedynczych pergoli. Po drugie, elektryczne sterowanie, które umożliwia bezwysiłkową pełną regulację całego systemu oraz skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Po trzecie, uniwersalność montażu – pergole mogą być samonośne, kotwiczone do fasady lub zadaszenia w formie samych lamel.

Warto również zwrócić uwagę na lekką i trwałą konstrukcję, która oprze się działaniu silnego wiatru, obfitych opadów deszczu i śniegu. Minimalistyczny design, który współgra z trendami nowoczesnej architektury miejskiej, to kolejny atut. Ostatnim, ale nie mniej ważnym, jest bogata paleta wykończenia, która sprosta wymogom każdej stylistyki architektonicznej. Pergole  (surowe aluminium, profile anodowane, lakierowanie proszkowe w kolorach palety RAL). Dzięki tym rozwiązaniom pergole aluminiowe Morad są idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i estetykę.

Pergole aluminiowe MRS-200, oferują nie tylko niezwykłą estetykę, ale także doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem. Konstrukcja pionowa oparta jest na aluminiowych słupach o maksymalnej wysokości 3000 mm (prześwit 2800 mm), a zadaszenie tworzą aluminiowe lamele o szerokości do 4000 mm i rozstawie 200 mm, które można regulować w zakresie od 0° do 135°. Dzięki temu system ten zapewnia szeroki zakres zastosowań, a także intymność i przyjemnie rozproszone światło.

MRS-200 jest nie tylko praktyczny, ale także bardzo atrakcyjny wizualnie, a modułowa konstrukcja umożliwia rozbudowę i łączenie pojedynczych pergoli w estetyczne ciągi komunikacyjne. System posiada dyskretnie wkomponowane rynny ociekowe wzdłuż dachu oraz w pionie wzdłuż słupów, co pozwala na odprowadzenie wody. Montaż systemu jest łatwy i niezależny od ilości wolnego miejsca, a zestaw kompatybilnych kotew, łączników i poprzeczek zapewnia bezpieczeństwo konstrukcji.

MRS-200 to nie tylko estetyczne rozwiązanie, ale także funkcjonalne. Sterowanie automatyką opiera się na standardowym zasilaniu 230VAC 50Hz 200VA, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie. 

Pergole aluminiowe spełniają wysokie wymagania architektów i są łatwe w realizacji różnorodnych wizji projektowych. Rozwiązania sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i użytkowych, w nowoczesnych i tradycyjnych otoczeniach, takich jak:

  • Przydomowy taras domu jednorodzinnego.
  • Osłona tarasu na dachu biurowca, bloku, obiektu użytkowego.
  • Zadaszenie przed wejściem do klatek schodowych bloków, wejść do biur, urzędów, szkół.
  • Aleje parkowe.
  • Element małej architektury miejskiej.
  • Intymne strefy relaksu przy basenach hotelowych, ogrodach.
  • Zadaszenie patio.
  • Zabezpieczenie wejścia do centrów handlowych, sportowych lub obiektów kulturalnych
  • Wydzielenie stref w ogródkach gastronomicznych, restauracjach.
  • Przystanki i ciągi komunikacyjne na dworcach.

Chcesz wiedzieć więcej o systemach Morad? Odsyłamy do kontaktu!

Poznaj nowoczesne pergole aluminiowe Morad https://morad.pl/system-pergoli-aluminiowych.html

Pobierz modele BIM do własnych projektów https://www.archispace.pl/?frmpid=1195010.

W celu złożenia zamówienia na system MRS-200  zadzwoń lub napisz +48 58 694 91 66 | morad@morad.pl

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MORAD Sp. z o.o.
83-300, Kartuzy
ul. Kościerska 13
tel.: +48 58 694-91-07
fax.: +48 58 694-91-91