Reklama
Wyświetlenia 4515
24 kwietnia 2023

Targi OUTDOOR BUILD przeniesione!

Targi ,
Targi OUTDOOR BUILD przeniesione!
fot. Targi w Krakowie | Targi OUTDOOR BUILD przeniesione!

Zarząd firmy Targi w Krakowie oraz zespół organizacyjny Targów OUTDOOR BUILD wystosował komunikat, w którym informuje o przeniesieniu Międzynarodowych Targów Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD. Nowy termin imprezy nie został wyznaczony. Poniżej treść komunikatu. 

Szanowni Państwo,

ograniczenie zarówno dużych inwestycji deweloperskich, jak i prywatnych przedsięwzięć budowlanych, a co za tym idzie – spadek zleceń i rosnące koszty firm stawiają branżę budowlaną w kryzysowej sytuacji. Misją Targów w Krakowie jest organizowanie wydarzeń na najwyższym poziomie, a co za tym idzie – stworzenie najlepszych z możliwych warunków do nawiązywania kontaktów i zdobywania wiedzy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są targi dla branży i jak wiele pracy w nie Państwo wkładają. 

Pragniemy działać w sposób odpowiedzialny wobec naszych wystawców, partnerów oraz odwiedzających i uniknąć sytuacji, w której targi nie przyniosłyby 100% satysfakcji, dlatego też podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Międzynarodowych Targów Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD. Wierzymy, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i liczymy na dalszą owocną współpracę przy organizacji przyszłych targów.

Z wyrazami szacunku

Zarząd firmy Targi w Krakowie oraz zespół organizacyjny Targów OUTDOOR BUILD.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Reklama